aposto-logo
TR
TREN

9 Kasım - BMW - Soli
BMW ile birlikte

Dünyaya öncülük edin: Yeni BMW 5 Serisi Uzun yolculuklar için mükemmel yol arkadaşınızı buldunuz; karşınızda Yeni BMW 5 Serisi . Dinamik ve güçlü tasarım: Yeni BMW 5 Serisi , dinamik duruşuna katkı sağlayan uzun kaput tasarımı ve siyah panoramik cam tavan; güçlü bir tavır kazandıran yüksek omuz çizgisi; sportif karakteri vurgulayan BMW Böbrek Izgarası tasarımı; ikonik 4 segmentli adaptif LED farlar ve geleceğe ilham veren inceltilmiş yeni arka aydınlatma tasarımıyla öne çıkıyor. Sadece sizin için: Standartları yeniden belirleyen iç tasarımda; çok fonksiyonlu butonlara sahip yeni direksiyon, yolculukları konsere dönüştüren Bowers Wilkins Surround ses sistemi, işlevselliğiyle hayranlık uyandıran BMW Interaction Bar ’da kendi modunuzu bulabileceğiniz farklı seçenekler ve elbette konforun ta kendisini sunan iç tasarım unsurlarıyla aradığınız her detayı en mükemmel şekilde sağlıyor. Parlak teknolojiler: Her zaman doğru şeritte ve doğru mesafede olmanızı sağlayan ve yarı otonom sürüşü mümkün kılan Sürüş Asistanı Professional ve gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmadan en önemli bilgileri doğrudan görüş alanınıza yansıtan Head-Up display fonksiyonlu BMW Live Cockpit Professional ile gerçek bir yol arkadaşı olmaya hazır. Meraklı bakışları üzerine toplayan Yeni BMW 5 Serisi ’ni bu bağlantıyı ziyaret ederek keşfedebilir ve kendi yol arkadaşınızı tasarlayarak şu bağlantıdan rezerve edebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

Microsoft, Ignite etkinliğinde yapay zekaya ilişkin önemli duyurularda bulundu. ChatGPT destekli yapay zeka sohbet robotunun adını Copilot olarak güncellediğini bildiren Microsoft, kendi yapay zeka çipini geliştirmek üzere çalışmalara da başladığını duyurdu.

  • Dahası: Etkinlikte yapılan duyurular arasında kullanıcıların Copilot Studio ile kendi yapay zeka sohbet robotlarını oluşturabileceği, şirketin sanal gerçeklik dünyası Mesh'in Teams'e entegre edileceği ve planlama sürecini kolaylaştıracak Microsoft Planner isimli bir uygulamanın geleceği de yer alıyor.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

yapay zeka

sanal gerçeklik

Microsoft

Ignite

ChatGPT

Copilot

Copilot Studio

Microsoft Planner

NEREDE YAYIMLANDI?

QuandoQuando

BÜLTEN SAYISI

🍿 Bir Silikon Vadisi draması

OpenAI-Sam Altman dramasının detayları. Apple'dan RCS desteği. Microsoft'un Ignite etkinliğinden yapay zeka duyuruları.

21 Kas 2023

BMW ile birlikte
JUSTIN SULLIVAN

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ OKUMALAR

;