Vosmer Skoda’nın Başarısı Dünya Çapında Tescillendi

Skoda Challenge’da Türkiye’yi 8 kategorinin 3’ünde Vosmer Skoda temsil etti.

İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına 2009 yılından bu yana en kaliteli hizmeti sunan Vosmer Otomotiv, uzman ekibiyle dünyanın dikkatini çekmeye devam ediyor. Türkiye’nin 8 kategoride katıldığı uluslararası Skoda Challenge’da ülkemizi 3 kategoride temsil eden Vosmer Skoda, yedek parçada dünya üçüncülüğünü elde ederek büyük bir başarıya daha imzasını attı.

Vosmer Otomotiv’in satış sonrası hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle çalıştığını söyleyen Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, “Her biri konusunda uzman ve tüm eğitimlerini başarıyla tamamlamış dinamik bir ekibimiz var. Skoda Challenge’daki performansımızla da bunu yeniden kanıtlamış olduk. Bir başka deyişle ekibimizin dünya çapında başarısı tescillenmiş oldu” dedi.

  • Altın Pin ödülü: Skoda’nın globalde her yıl düzenlendiği Skoda Challenge yarışmasında Vosmer Skoda, Türkiye’yi uluslararası platformda temsil etti. Mart ayında düzenlenen Skoda Challenge yarışmasında Türkiye 1’incisi olan ekip, uluslararası finalde Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanmıştı. Haziran ayında düzenlenen 12’nci Skoda Challenge Uluslararası Finali markanın merkezi Prag’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin toplam 8 kategoride katılım sağlandığı finalde Vosmer Skoda, 3 kategoride elde ettiği birincilikle yer alma hakkı kazandı. Vosmer Alsancak Skoda Satış Müdürü Bülent Yalın, Vosmer Skoda Servis Şefi Fatih Toparlı ve Vosmer Alsancak Skoda Yedek Parça Sorumlusu Göksel Hepkarşı’nın yer aldığı finalde Fatih Toparlı “Altın Pin” ödülünü kazanırken Göksel Hepkarşı da yedek parça kategorisinde dünya üçüncüsü olarak dikkatleri üzerine çekti.
  • Açıklama: Vosmer Otomotiv’in satış ve satış sonrası hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle çalıştığını söyleyen Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona şöyle konuştu:

“Her biri konusunda uzman ve tüm eğitimlerini başarıyla tamamlamış dinamik bir ekibimiz var. Skoda Challenge’daki performansımızla da bunu yeniden kanıtlamış olduk. Bir başka deyişle ekibimizin dünya çapında başarısı tescillenmiş oldu. Katılmanın bile bu kadar önemli olduğu bir yarışmada Vosmer Skoda olarak bu kategorilerde ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üstelik yedek parçadaki arkadaşımız Göksel Hepkarşı’nın dünya üçüncüsü olması hem bizi gururlandırdı hem de bu alandaki uzmanlığımızı yeniden kanıtlamış oldu. Her zaman daha iyisini yapabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”

Hikâyeyi paylaşmak için:

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

İLGİLİ BAŞLIKLAR

otomobil

İzmir

Vosmer Otomotiv

Türkiye

Skoda Challenge

Vosmer Skoda

Skoda

Vosmer

oda

NEREDE YAYIMLANDI?

Aposto Sektör: OtomotivAposto Sektör: Otomotiv

BÜLTEN SAYISI

ÜYELERE ÖZEL

Altı aylık rekor

Yılın ilk altı ay rekorlarla geçti, ikinci altı ayda sektörü neler bekliyor?

03 Tem 2023

Fotoğraf: unsplash.com

YAZARLAR

Aposto Sektör: Otomotiv

Otomotiv sektöründen haberler ve raporlar, yeni model incelemeleri, pazar payı analizleri, sektörel öngörüler, en önemli basın açıklamaları.

İLGİLİ OKUMALAR

;