aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Duran Kalkan ile ilgili hikayeler

• "Terör örgütü propagandası, suçu ve suçluyu övmek" suçundan tutuklananan TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ hakkında hazırlanan iddianame mahkemeye sunuldu. İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi'ne sunulan iddianamenin 15 günlük incelenme süresi olacak. Kanıt: PKK yöneticisi Duran Kalkan'ın açıklamalarının kanıt olarak gösterildiği iddianamede Savcılık, Kalkan’ın Abdullah Öcalan ile ilgili yaptığı açıklamaların Yanardağ’ın açıklamalarına paralel olduğunu iddia...Devamını Oku

12 Tem 2023

• İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şu anda bana 'çok çalışıyorsun', diyorlar. Herhalde Murat Karayılan’dan az çalışacak halim yok, herhalde Cemil Bayık’tan daha az çalışacak halim yok veya Duran Kalkan’dan daha az çalışacak halim yok. Çıkmışlar masanın üzerine, tepiniyorlar. Tayyip Erdoğan gitsin de gitsin diye. Tayyip Erdoğan 14 Mayıs’tan sonra gelecek, biz de sizin üzerinizde tepineceğiz hiç merak etmeyin." dedi.

12 May 2023

• Resmî Gazete'de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın imzasıyla yayımlanan kararla 377 kişi ve kuruluşun Türkiye'deki mal varlıkları donduruldu . Terörizmin Finansmanının Önlenmesi Hakkında Kanun uyarınca alındığı belirtilen karar kapsamında mal varlıkları dondurulan kişiler arasında Fethullah Gülen ve terör örgütü PKK'nın yöneticilerinden Murat Karayılan, Cemil Bayık ile Duran Kalkan da bulunuyor.

08 Nis 2021