aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

GTAForums ile ilgili hikayeler

• Rockstar Games , bir GTAForums üyesi tarafından paylaşılan ve GTA 6'ya ait olduğu öne sürülen oyun içi görüntülerin gerçekliğini doğruladı. Oyun haritasının GTA Vice City'nin haritası olduğunun ve bir kadın karakterin oynanabildiğinin görüldüğü görüntülere ilişkin Bloomberg'den gazeteci Jason Schreier, bunun, "video oyun tarihindeki en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için bir kabus" olduğunu söyledi.

29 Ara 2022

• Bir GTAForums üyesi , GTA 6'ya ait olduğunu öne sürdüğü oyun içi görüntüler paylaştı. Oyun haritasının GTA Vice City'nin haritası olduğunun ve bir kadın karakterin oynanabildiğinin görüldüğü görüntülere ilişkin Bloomberg'den gazeteci Jason Schreier görüntülerin gerçekliğinin doğrulandığını ve bunun, "video oyun tarihindeki en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için bir kabus " olduğunu söyledi. Bir adım ileri: Sızıntıların yayılmasından bir gün sonra açı...Devamını Oku

22 Eyl 2022

• Bir GTAForums üyesi , GTA 6'ya ait olduğunu öne sürdüğü oyun içi görüntüler paylaştı. Oyun haritasının GTA Vice City'nin haritası olduğunun ve bir kadın karakterin oynanabildiğinin görüldüğü görüntülere ilişkin Bloomberg'den gazeteci Jason Schreier görüntülerin gerçekliğinin doğrulandığını ve bunun, "video oyun tarihindeki en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için bir kabus" olduğunu söyledi.

19 Eyl 2022