aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Rockstar Games ile ilgili hikayeler

• Rockstar Games'in çatı şirketi Take-Two Interactive, Vice City'de geçecek olan Grand Theft Auto VI’nın 2025 sonbaharında yayımlanacağını duyurdu .

17 May 2024

• Grand Theft Auto yapımcısı Rockstar Games’in çatı şirketi Take-Two’nun çalışanlarının %5’ini işten çıkardığı ve proje aşamasındaki iki oyununu iptal ettiği duyuruldu.

23 Nis 2024

📌 İşgücü piyasası Bumble , işgücünün %30’una karşılık gelen 350 kişiyi işten çıkaracağını duyurdu. 2023'ün son çeyreğinde 263 milyon dolar gelir ile 32 milyon dolar zarar açıklayan çevrimiçi flört uygulaması, karara gerekçe olarak büyümenin durmasını gösterdi. Electronic Arts , işgücünün %5'ine karşılık gelen 670 kişiyi işten çıkaracağını açıkladı. Oyun devinin CEO'su Andrew Wilson, yeterince kârlı olmayacağını düşündükleri bazı oyun projelerini de iptal ettiklerini ...Devamını Oku

01 Mar 2024

• GTA VI oyunundan görüntüler sızdıran 18 yaşındaki otizmli Arion Kurtaj , hastane hapsi cezasına çarptırıldı. Uber, Nvidia ve Rockstar gibi teknoloji şirketlerine yaklaşık 10 milyon dolarlık zarar veren hacker grubu Lapsus$'un üyelerinden olan Kurtaj, tehlike arz etmediğine karar verilmediği takdirde ömür boyu hastanede kalacak. Hatırlatma dozu: Kurtaj, bilgisayarına el konulmuş bir şekilde polis korumasındayken kaldığı otelde bir Amazon Firestick, televizyon ve cep ...Devamını Oku

25 Ara 2023

• Rockstar Games, GTA 6 fragmanının 5 Aralık'ta Türkiye saati ile 17:00'da yayınlanacağını duyurdu. Serinin son oyunu GTA 5, 10 yıl önce piyasaya sürülmüştü.

04 Ara 2023

Rockstar Games • Büyük ihtimalle son zamanların en çok beklenen oyunu olan GTA 6'nın fragmanı için tarih belli oldu. Rockstar Games, GTA 6 fragmanının Aralık ayında yayımlanacağını duyurdu.

09 Kas 2023

• Rockstar Games , bir GTAForums üyesi tarafından paylaşılan ve GTA 6'ya ait olduğu öne sürülen oyun içi görüntülerin gerçekliğini doğruladı. Oyun haritasının GTA Vice City'nin haritası olduğunun ve bir kadın karakterin oynanabildiğinin görüldüğü görüntülere ilişkin Bloomberg'den gazeteci Jason Schreier, bunun, "video oyun tarihindeki en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için bir kabus" olduğunu söyledi.

29 Ara 2022

Google Cloud ile Aptos Labs , ortaklıklarını tekrar genişlettiklerini ve Google Cloud’un Aptos üzerinde bir doğrulayıcı çalıştıracağını açıkladı . Microsoft , dünyanın en büyük iklim eylemi olan COP27’de duyurulan Ethereum İklim Platformu’na katıldı . FTX ’i hackleyen kişi ya da kişiler harekete geçti. 600 milyon dolarlık hack saldırısı sonrasında çalınan varlıklar ya satılıyor ya da taşınıyor . Rus milletvekilleri , Rusya'da ulusal bir kripto para borsası kurmak i...Devamını Oku

25 Kas 2022

• Bir GTAForums üyesi , GTA 6'ya ait olduğunu öne sürdüğü oyun içi görüntüler paylaştı. Oyun haritasının GTA Vice City'nin haritası olduğunun ve bir kadın karakterin oynanabildiğinin görüldüğü görüntülere ilişkin Bloomberg'den gazeteci Jason Schreier görüntülerin gerçekliğinin doğrulandığını ve bunun, "video oyun tarihindeki en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için bir kabus " olduğunu söyledi. Bir adım ileri: Sızıntıların yayılmasından bir gün sonra açı...Devamını Oku

22 Eyl 2022

Rockstar Games, GTA VI’in sızan görüntülerini doğruladı . Getmobil, 180 milyon TL değerlemeyle 27 milyon TL yatırım aldı. Apple, önümüzdeki ay App Store fiyatlarını artıracak .

21 Eyl 2022