aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Kati Piri ile ilgili hikayeler

• Avrupa Birliği'nin eski Türkiye raportörü Kati Piri, Hollanda Parlamentosu'nun Gezi Davası hükümlüsü Osman Kavala ile eski HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş serbest kalmazsa ülkesinin AB’nin Türkiye ile Gümrük Birliği’nin modernizasyonu konusunda görüşme yapmasını bloke edebileceğine yönelik bir karar geçtiğini duyurdu.

18 Nis 2024

• Avrupa Parlamentosu milletvekili ve eski Türkiye Raportörü Kati Piri ile Hollanda'daki sosyal demokrat görüşteki partisi İşçi Partisi'nin internet siteleri siber saldırıya uğradı. Piri, saldırının “ Türk hackerlar tarafından yapıldığını ve Osman Kavala, Selahattin Demirtaş ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencileriyle dayanışma çağrısına bir yanıt" olduğunu iddia etti.

10 Mar 2021

• İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne gidecek göçmenleri durdurmayacağını açıklamasının ardından ülkeyi terk eden göçmen sayısını dün saat 13.50 itibariyle 117.677 olarak açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan da bu sayının yakında milyonları bulacağını, Türkiye’nin göçmenlerin yerleştirilmesi için Suriye’de güvenli bölge oluşturulması çağrısının yıllardan beri kabul görmediğini söyledi. Tepkiler: Almanya Başbakanı Angela Merkel, mült...Devamını Oku

10 Mar 2021