aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Premierweek ile ilgili hikayeler

This Is EnglandThis Is England

HİKAYE

Premierweek #82 | Preview: #MCIARS

Premier Lig'de şampiyonu büyük oranda belli edecek maç öncesi iki takımdan da son gelişmeleri aktarıyoruz.

26 Nis 2023

Manchester City-Arsenal mücadelesinin konuşulacağı Premierweek'in yeni bölümü çarşamba günü yayında olacak. O zamana dek Premiercast Podcast 'i takipte kalın.

22 Nis 2023

Premier Lig podcasti Premierweek'in yeni bölümü, podcast dinlediğiniz mecraların tümünde yayında. Bu haftanın konuları; Liverpool-Arsenal maçının detayları, yeniden yapılanmaya hazırlanan Liverpool'un Jude Bellingham transferinde duvara toslayışı ve Chelsea'den kovulan Graham Potter'ın kariyer yolculuğu. Dinle

15 Nis 2023

Premier Lig podcasti Premierweek'in geçen haftaki bölümünde Umut Öztürk ve Batuhan Özokan, Tottenham'daki krizi masaya yatırmıştı: Antontio Conte'nin Southampton maçı sonrasındaki açıklamaları, hikayenin kötüye gidiş süreci ve Tottenham'ın menajer adayları. Apple Podcast ve Google Podcast aracılığıyla da dinleyebilirsiniz.

01 Nis 2023

Premiercast'ın haftalık içeriği Premierweek'in yeni bölümünde Umut Öztürk ve Batuhan Özokan, Tottenham'daki sisli günlere ışık tutuyor: Antonio Conte'nin Tottenham kulübesindeki günleri, hikayenin kötüye gidiş süreci, patlama noktası ve Tottenham'a menajeri önerileri.

25 Mar 2023

Premierweek'in yeni bölümünde Umut Öztürk ve Batuhan Özokan'ın gündeminde ivmelenen Brighton, Palhinha'sız sürüklenen Fulham ve ideal kadrosunu arayan Manchester City var.

18 Mar 2023

Premiercast Podcast'in haftalık içeriği Premierweek'in yeni bölümü yayında. Umut Öztürk ve Batuhan Özokan'ın bu haftaki gündeminde 7-0'lık tarihi skorun ortaya çıkış sebepleri, Manchester United'ın kontak kapatışı, rekortmen Mo Salah, Gary O'Neil'ın benimsediği anlayış ve Reiss Nelson'ın geçirdiği absürt sezon var. Premierweek'in yeni bölümünü Apple Podcast ve Google Podcast aracılığıyla da dinleyebilirsiniz.

11 Mar 2023

Umut Öztürk ve Batuhan Özokan'ın hazırlayıp sunduğu, Premiercast'ın haftalık içeriği Premierweek, 26. hafta maçlarının ardından yayınlarına devam ediyor. Premiercast'ı Spotify , Apple Podcast ve Google Podcast üzerinden takip edebilirsiniz.

04 Mar 2023

Premiercast Podcast 'in haftalık içeriği Premierweek'in yeni bölümü yayında. Umut Öztürk ve Batuhan Özokan'ın bu haftaki gündeminde transfer çılgını Chelsea, Graham Potter'ın zihninden geçenler, Enzo Fernandez'e biçilen fiyat, Deadline Day'in öne çıkan hamleleri ve Sean Dyche'ın muhtemel dokunuşları vardı. Premierweek'i Google Podcast ve Apple Podcast aracılığıyla da dinleyebilirsiniz.

04 Şub 2023

Premiercast Podcast'in haftalık içeriği Premierweek'in yeni bölümü yayında. Umut Öztürk ve Batuhan Özokan 'ın bu haftaki gündeminde NLD, Arsenal'ın orta sahasının yarattığı fark, Antonio Conte'nin vücut dili, Manchester United'ın Old Trafford'daki büyük maç karnesi, Jack Grealish'in yükselen formu ve şampiyonluk yarışı var. Premierweek'in son bölümünü Google Podcast ve Apple Podcast aracılığıyla da dinleyebilirsiniz.

21 Oca 2023