aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Umut Öztürk ile ilgili hikayeler

💰 Umut Öztürk, Sports Illustrated dergisinde yaşananları Mustafa Taha ile birlikte değerlendirdi . 🗞 Faruk Bildirici, Türkiye’deki dijital üreticilerin en acil ihtiyaçlarından birisi olan dijital telif yasası hakkında yazdı .

10 Mar 2024

🗞 Umut Öztürk, Açık Radyo’da yayınlanan Spor Gündemi programının editörü Burcu Biçer’le programı ve neleri hedeflediğini konuştu . 🗞 Ilgaz Gökırmaklı, Kuluçka mezunlarımızdan Gündem Fethiye’nin kurucularından Burak Necip Başar ile nasıl çalıştıklarını ve geleceğe dair hedefleri üzerine konuştu . 🗞 Çağrı Sarı, Faruk Bildirici ile gerçekleştirdiği söyleşide kendisine ombudsmanlığa ve hayatına dair sorular sordu .

31 Ara 2023

🗞 Umut Öztürk, Orkun Çolakoğlu ve Kaan Kural’la Potacast’in hikâyesini konuştu . 🗞 Çağrı Sarı, Ruşen Çakır’la Medyascope’un işleyişi, geçmişi ve gelecek planları üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi . 🗞 Ilgaz Gökırmaklı, Kuluçka programımızın mezunlarından Enver Yılmaz ile projesi Zazakî News hakkında konuştu . 🤖 Deneysel yapay zekâ projemiz AI Nuntium bu hafta Twitch’ten video indirme , Reuters Enstitüsünün haber odalarında değişim raporu ve Google Trends’in ga...Devamını Oku

17 Ara 2023

🗞 Çağrı Sarı, 29 yaşına giren Açık Radyo’nun kurucusu Ömer Madra ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi . 🗞 Umut Öztürk, S Sport Plus’ın genel müdürü Zeynep Acar ile spor ve televizyon yayıncılığı üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi . 🗞 Çağrı Sarı, yayın hayatına yeni başlayan Kompleks’in yayın yönetmeni Selin Özavcı ile sitenin arkasındaki fikirleri, amaçlarını ve daha fazlasını konuştu . 🎧 n dinliyoruz| podcastin yeni bölümü, podcastine doğru ismi arayanlara yol g...Devamını Oku

19 Kas 2023

🗞 Umut Öztürk, Buğra Balaban ile Maçkolik YouTube kanalının gelişimini ve gelecek hedeflerini konuştu . 🗞 Işın Eliçin, Batı’daki ana akım medyanın İsrail-Filistin meselesini ele alışını ve bu konudaki haberlerini BBC örnekleriyle inceledi .

22 Eki 2023

This Is EnglandThis Is England

HİKAYE

Premierweek #82 | Preview: #MCIARS

Premier Lig'de şampiyonu büyük oranda belli edecek maç öncesi iki takımdan da son gelişmeleri aktarıyoruz.

26 Nis 2023

Premier Lig podcasti Premierweek'in geçen haftaki bölümünde Umut Öztürk ve Batuhan Özokan, Tottenham'daki krizi masaya yatırmıştı: Antontio Conte'nin Southampton maçı sonrasındaki açıklamaları, hikayenin kötüye gidiş süreci ve Tottenham'ın menajer adayları. Apple Podcast ve Google Podcast aracılığıyla da dinleyebilirsiniz.

01 Nis 2023

Premiercast'ın haftalık içeriği Premierweek'in yeni bölümünde Umut Öztürk ve Batuhan Özokan, Tottenham'daki sisli günlere ışık tutuyor: Antonio Conte'nin Tottenham kulübesindeki günleri, hikayenin kötüye gidiş süreci, patlama noktası ve Tottenham'a menajeri önerileri.

25 Mar 2023

Premierweek'in yeni bölümünde Umut Öztürk ve Batuhan Özokan'ın gündeminde ivmelenen Brighton, Palhinha'sız sürüklenen Fulham ve ideal kadrosunu arayan Manchester City var.

18 Mar 2023