aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Premiercast ile ilgili hikayeler

Premiercast'ın haftalık içeriği Premierweek'in yeni bölümünde Umut Öztürk ve Batuhan Özokan, Tottenham'daki sisli günlere ışık tutuyor: Antonio Conte'nin Tottenham kulübesindeki günleri, hikayenin kötüye gidiş süreci, patlama noktası ve Tottenham'a menajeri önerileri.

25 Mar 2023

Premiercast Podcast'in Manchester United içeriği Fergie Time'ın yeni bölümünde Batuhan Özokan, Tarık Şarapçıoğlu ve Oğuzcan Keskin, Cristiano Ronaldo'nun Piers Morgan'a verdiği tarihi röportajı masaya yatırdı.

19 Kas 2022

Premiercast Ne Diyor? 'un gündeminde bu hafta İngiltere'yi nasıl bir turnuvanın beklediği var. Batuhan Özokan : 6 yıl önce göreve gelen Gareth Southgate, belki de en zorlu turnuvasına çıkacak. Euro 2020'de kupayı penaltılarda kaybeden İngiltere için Katar'daki tek hedef, şampiyonluk. Aksi senaryoda ise Euro 2024'te, takımın başında başka bir ismi görmemiz mümkün. Umut Öztürk: Yakın geçmişte bazı favorilerin pragmatist yöntemlerle kupaya uzandığını pek çok kez ...Devamını Oku

19 Kas 2022

Premiercast Podcast'ın öne çıkanlarında bu hafta Liverpool yayını Red Torch'un yeni bölümü vardı. Yunus Emre Kala ve Ata Çiçek, takımdaki istikrarsız gidişatı değerlendirirken Dünya Kupası arasının ardından Liverpool'un nasıl döneceğine dair tahminlerde bulundu.

05 Kas 2022

Premiercast Podcast'te bu hafta: Premierweek'in yeni bölümünde Umut Öztürk ve Batuhan Özokan, Premier League'in 10. haftasının panoramasını çıkarttı: İngiliz ekiplerinin Şampiyonlar Ligi haftası, Liverpool'un 4-4-2'deki orta saha tercihleri, devleşen Bruno Guimaraes, Nottingham Forest-Aston Villa maçındaki taktiksel hamleler ve alışılmadık Brentford. Cristiano Ronaldo'nun kulüp kariyerindeki 700. golüne ulaşma yolculuğu, Fergie Time'ın yeni bölümünde Oğuzcan ...Devamını Oku

15 Eki 2022

Premiercast Podcast'ın Arsenal içeriği The Invincibles'ta Kutluhan Kocadağ ve Enes Yılmaz, 3-1'lik Manchester United mağlubiyetinin takım üzerinde yaratacağı etkileri konuştular.

06 Eyl 2022

Premiercast'ın Big Six dışında kalan takımları gündeme taşıyan podcasti 'Manşetsizler'in yeni sezon ilk bölümünde Kaan Meriç ve Koralp Selçuk'un gündeminde; Brighton'ın Old Trafford zaferi, Alexandar Mitrovic ve krizdeki Everton vardı.

Premiercast

·

09 Ağu 2022

Premiercast Podcast'te normal sezon yayınları başladı. Arsenal yayını 'The Invincibles', Chelsea yayını 'The Shed End', Tottenham yayını 'The Hotspur Way' ve Manchester United yayını 'Fergie Time' sezon ilk bölümlerine şimdi Premiercast Spotify hesabından ulaşabilirsiniz. Manchester City yayını '93:20' ve Liverpool yayını 'Red Torch' için hafta sonunu bekleyin.

06 Ağu 2022

Premiercast Podcast'ta normal sezon başladı! Arsenal yayını The Invincibles'ta Enes Yılmaz ve Kutluhan Kocadağ takımın yaz transfer dönemi hamlelerini masaya yatırırken yeni sezondan beklentileri dile getirdiler. Tottenham yayını Hotspur Way'in yeni sezon ilk bölümünde Can Bilge ve Burakhan Yıldız, eksikleri tamamlanan kadronun sezon yolculuğuna ön bakış atarken Kane-Bayern gündemini de mercek altına aldılar. Premiercast'ı Spotify'dan takip etmeyi unutmayın...Devamını Oku

Premiercast

·

02 Ağu 2022

Premiercast'ta yılın 11'leri oluşturulmaya başlandı. İşte Ata Çiçek'in altın, gümüş ve bronz kadrosu. Siz de kadrolarınızı oluşturup bize yazın, Twitter hesabımızda paylaşalım. Bütün bir sezon boyunca bize destek veren tüm okurlarımıza teşekkür ederiz. Haftaya yayınlanacak olan review serimizde takımların nasıl sezonlar geçirdiklerini mercek altına alacağız. O zamana kadar görüşmek dileği ile, hoşça kalın.

Premiercast

·

26 May 2022