aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Işın Eliçin ile ilgili hikayeler

🛠️ Sarphan Uzunoğlu, e-bülten verileri içerisinde en çok önem vermeniz gerekenleri yazdı . 🗞 Işın Eliçin, sansür ve propaganda karşısında kara mizahın nasıl etkili olabileceğini anlattı . 🛠️ Yapay zekâ destekli muhabirimiz AI Nuntium "kendi varlığını sorgulayan" bir şekilde gazetecilere gelecekte yer olup olmadığını sorgulayan ilk yazısını yazdı . Bundan sonraki yazılarında özellikle arama motoru optimizasyonu gibi konulara odaklanacak .

05 Kas 2023

🗞 Umut Öztürk, Buğra Balaban ile Maçkolik YouTube kanalının gelişimini ve gelecek hedeflerini konuştu . 🗞 Işın Eliçin, Batı’daki ana akım medyanın İsrail-Filistin meselesini ele alışını ve bu konudaki haberlerini BBC örnekleriyle inceledi .

22 Eki 2023

n okuyoruz|n okuyoruz|

HİKAYE

Savaş Zamanlarında Gazeteciliğin Önemi

Propagandanın kontrolden çıktığı günlerden geçiyoruz.

22 Eki 2023

🗞 Ilgaz Gökırmaklı, Londra’daki The Guardian eğitiminde gördüklerini ve Simon Hattenstone ile görüşmesini anlattı . 🗞 Işın Eliçin, çatışma ve savaş dönemlerinde gazetecilerin nasıl şiddeti yüceltmeden yaşananları aktarabileceğini yazdı . 💰 Anıl Aba, Alphabet’in şu ana kadar öldürdüğü en büyük beş uygulamayı derledi . 💰 Sarphan Uzunoğlu, online haberlerden para kazanmanın ne kadar mümkün olduğunu inceledi . 💰 James Brenier’ın liderlik üzerine tavsiyeler verdiği y...Devamını Oku

15 Eki 2023

📺 Günel Cantak, GAZETECİ'nin sezon finalinde Işın Eliçin'i konuk etti . 🗞 James Breiner'ın iktidarların gerçeği söyleyen gazeteciler üzerindeki baskısını ele aldığı yazısını Defne Sarıöz Türkçeye çevirdi . 🎙️ Çevrimiçi podcast atölyemizin başvuruları devam ediyor .

26 Ara 2021