aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Studio Ghibli ile ilgili hikayeler

• Hayao Miyazaki imzalı yeni anime The Boy and the Heron , süren oyuncu grevleri nedeniyle yıldızların yokluğunun hissedilmeyeceği bir çözüm arayan Toronto Film Festivali’nin açılış filmi olarak seçildi. Bir adım geriden: Studio Ghibli, filmi Japonya’da hiçbir tanıtım ve duyuru yapmadan gösterime sokmuş ve bu stratejisi sayesinde büyük yankı uyandırmıştı.

30 Tem 2023

Hayao Miyazaki ’nin Studio Ghibli 'sinden elde çizilmiş bir Star Wars animasyonu: Zen - Grogu and Dust Bunnies . Belgesel dizi Chris Hemsworth ile Limit Yok, insan vücudunun potansiyelini ünlü aktörle birlikte keşfetmeyi vadediyor.

17 Kas 2022

• Animasyon dünyasının en önemli stüdyolarından Studio Ghibli, Zoom görüşmelerinde video arka planı olarak kullanılabilecek 8 görsel yayımladı. Howl'un Yürüyen Şatosu, Ruhların Kaçışı, Prenses Kaguya Masalı gibi filmlerden sahnelere ait görsellere buradan ulaşabilirsiniz.

10 Mar 2021

• Haftanın Fragmanları: Meryl Streep, Nicole Kidman ve James Corden gibi yıldızları buluşturacak ve 11 Aralık'ta Netflix 'te yayımlanacak, Ryan Murphy müzikali The Prom , Gorô Miyazaki imzalı, Studio Ghibli 'nin ilk dijital animasyon filmi olma özelliği taşıyan ve ilk kez 30 Aralık'ta Japonya'daki NHK kanalında yayınlanacak Âya to majo / Earwig and the Witch , Ve ayrıca politik gerilim The Mauritanian , sevilen animasyon serisinin...Devamını Oku

10 Mar 2021