aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

disney ile ilgili hikayeler

30 Kasım : Bir grup uyumsuz kahraman ve onlara liderlik eden efsanevi bir büyücüyü anlatan Lucasfilm yapımı yeni dizi Willow , orijinal filmdeki olaylardan yıllar sonrasını konu ediyor. Warwick Davis , bir kez daha Willow rolünde karşımıza çıkacak. Hikâyesini George Lucas ’ın yazdığı, Ron Howard ’ın yönettiği 1988 yapımı Oscar adayı filmde Val Kilmer başroldeydi. Dizi gelmeden onu da buradan izleyebilirsiniz. 30 Kasım : Yakın zamanda karısını kaybetmiş bir ...Devamını Oku

24 Kas 2022

“İncelikli” Bir Dehşet: Barbarian

Bodrumdaki ucu görünmeyen ve sürekli uzayıp giden tüneller, kadına şiddetin “uçsuz bucaksız” tarihiyle paralel olarak resmediliyor.

20 Kas 2022

Hayao Miyazaki ’nin Studio Ghibli 'sinden elde çizilmiş bir Star Wars animasyonu: Zen - Grogu and Dust Bunnies . Belgesel dizi Chris Hemsworth ile Limit Yok, insan vücudunun potansiyelini ünlü aktörle birlikte keşfetmeyi vadediyor.

17 Kas 2022

Twitter geyiği sanmıştık ama teyit ettik: The Midnight Club , tek bir televizyon dizisi bölümünde en çok jump scare içermesiyle rekor kırdı. Resmi hakem Andy Glass , oyuncular William Chris Sumpter ve Aya Furukawa 'ya Guinness Dünya Rekorları sertifikasını bizzat sundu. (Jump scare: Bir kişinin korkudan zıplaması veya çığlık atması amacıyla yürütülen önceden planlanmış eylem.) Hocus Pocus 2 , Disney+ 'ın şimdiye kadarki en çok izlenen filmi olmayı başararak ...Devamını Oku

17 Kas 2022

Spor belgeseli Save Our Squad With David Beckham , dibe vurmuş bir futbol takımının kaderini değiştirmek için doğup büyüdüğü Doğu Londra'ya dönen yıldızı takip ediyor. İlk bölüm 9 Kasım’da.

03 Kas 2022

En iyi Star Wars filmlerinden Rouge One: A Star Wars Story ’de yer alan Cassian Andor karakterini başrole taşıyan yeni dizi Andor , dün yayına başladı. Karakteri yine Diego Luna canlandırırken filmin senaryo ekibinden Tony Gilroy serinin yaratıcısı konumunda.

22 Eyl 2022