aposto-logo
TR
TREN

23 Kasım - Yapı Kredi Portföy
Yapı Kredi Portföy ile birlikte

Yenilikçi girişimlere yatırım yapma imkânı Yapı Kredi Portföy 'de Yapı Kredi Portföy , geleceğin teknolojileri alanında faaliyet gösteren girişimlere yatırım yapmak isteyen nitelikli yatırımcılar için FRWRD Birinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ’nu hayata geçirdi. Nedir? FRWRD Birinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ; büyüme potansiyeli yüksek ancak büyüme için kaynağa ihtiyacı olan bilişim, blockchain, enerji, finans teknolojileri, ileri analitik çözümler, metaverse, oyun, sağlık teknolojileri, siber güvenlik, yapay zekâ ve web 3.0 gibi alanlarda orta-ileri seviyedeki yenilikçi girişimlere yatırım yapıyor. Çeşitli finansal enstrümanlar ile yatırımcılar için büyüme potansiyeli yüksek şirketlere uzun vadeli yatırım yapma imkânı sağlayan Yapı Kredi Portföy, Türkiye'nin lider girişimcilik programlarını buluşturan Yapı Kredi FRWRD ’ı hedef girişimlere erişmek için fonun merkezinde konumlandırıyor. Bunun için FRWRD üzerinden hızlandırma programına katılan girişimler olgunlaşma aşamasında izleniyor ve yatırım yapılabilir seviyeye geldiklerinde hedef girişim olarak değerlendiriliyor. Yatırımcılar, satın alacağı FRWRD Birinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile hem yapmış olduğu yatırımdan getiri potansiyeli elde edebiliyor hem de vergi indirimi avantajından faydalanabiliyor. Fonun alım satım işlemleri ise Yapı Kredi şubeleri üzerinden kolayca gerçekleştirilebiliyor. Yapı Kredi Portföy'ün FRWRD Birinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonu için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. *Fonun satışı sadece gerekli koşulları sağlayan “Nitelikli Yatırımcı”lara yapılabilmektedir. Sermaye Piyasası Kurulu ("Kurul") düzenlemeleri uyarınca nitelikli yatırımcı, Kurul'un yatırım kuruluşlarına ilişkin düzenlemelerinde tanımlanan ve talebe dayalı olarak profesyonel kabul edilenler de dahil profesyonel müşterilerdir. Yapı Kredi Portföy Yönetimi A.Ş. Frwrd Birinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonu alım/satımı, Yapı Kredi şubelerinden gerçekleştirilebilmektedir. Fona ilişkin ihraç belgesi ve iç tüzüğe kap.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiye yapikrediportfoy.com.tr’den veya [email protected] adresine e-posta yoluyla ulaşarak erişebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Aposto Gündem

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD'nin tek taraflı hamlelerinin Ortadoğu'da barış şansını "mahvettiğini" söyledi. Putin İsrail-Hamas savaşına ilişkin, "Binlerce insanın ölümü, sivillerin toplu şekilde yerinden edilmesi ve ortaya çıkan insani felaket çok rahatsız edici" diye konuştu.

  • Dahası: G20 Liderler Zirvesi’nde konuşan Putin, “Rusya, Ukrayna ile görüşmeleri hiçbir zaman reddetmedi. Müzakere sürecinden çekildiğini kamuoyuna açıklayan da Rusya değil Ukrayna’ydı. Üstelik devlet başkanları tarafından Rusya ile bu tür müzakereleri yasaklayan bir kararname imzalandı” dedi.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Aposto Gündem

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

Rusya

Vladimir Putin

Orta Doğu

İsrail

Hamas

NEREDE YAYIMLANDI?

Aposto GündemAposto Gündem

BÜLTEN SAYISI

📮 Geleceğe dönüş, rehine takası

Sam Altman, OpenAI'a CEO olarak geri döndü. Yoksulluk sınırı 50 bin lirayı aştı. Hamas ile yapılan 4 günlük ateşkes sonrasında İsrail ilk rehinelerin bugün bırakılmasını bekliyor.

23 Kas 2023

Business Insider

YAZARLAR

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

İLGİLİ OKUMALAR

;