aposto-logo
TR
TREN

30 Kasım - Bordromat® - Quando
Bordromat® ile birlikte

Bordro süreçlerinizi dijitalleştirir: Bordromat® Nedir? Bordromat® geleneksel bordro yazılımlarından farklı olarak tüm bordro sürecini yeniden yorumlayan bir süreç yönetimi sistemi olarak öne çıkıyor. Yönetilen hizmetler ile yasal parametre değiştirmeye ve mevzuat takibine son veren bulut tabanlı sistemiyle büyük değişimin bizce şimdi tam zamanı. Avantajları neler? Bordromat® 'ın bulut tabanlı altyapısı sayesinde, bordro verilerinize her zaman ve her yerden erişebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız. İş akışınızı otomatikleştirerek eksiksiz bir bordro sürecinin keyfini çıkarabilirsiniz. Küresel arenada öncü dev şirketler, Türkiye operasyonlarında kesintisiz uyum ve üstün performans sunan Bordromat® yazılımını tercih ediyor; çünkü o mevzuat ve iş zekâsında mükemmeliyetin adresi. Bordromat®'ın self-servis özelliğiyle çalışanlar, mobil cihazları veya bilgisayarları üzerinden kendi bordrolarını hem görüntüleyebiliyor hem de onaylayabiliyor. Bu özellik sayesinde kurum içinde sağlıklı ve verimli bir çalışma kültürünün desteklenmesini sağlayacaksınız. Dahası: Bordromat® gücünü, yaratıcısı CottGroup® ’un bünyesinde bulundurduğu dört farklı kaynaktan elde ediyor: Danışmanlık, dış kaynak kullanımı ( outsourcing ), eğitim ve teknoloji alanlarında elde edilen deneyim, insan kaynakları profesyonellerinin tecrübesiyle birleştirilerek sisteme aktarıldı. Bordro süreçlerinde yaşadığınız zorlukları ve karşılaştığınız riskleri bilen Bordromat® , bordro ihtiyaçlarınızı karşılamak için size destek olmaya hazır.

Daha fazlasını öğren

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

• Geçen hafta hakkındaki suçlamaları kabul ederek istifa eden eski Binance CEO'su Changpeng Zhao'nun (CZ) 23 Şubat'taki duruşmaya kadar ABD'yi terk ederek yaşadığı yer olan Birleşik Arap Emirlikleri'ne dönme talebi reddedildi.

  • Ne olmuştu? Zhao, Binance'te kara para aklama işlemlerinin engellenmesi için yeterince önlem almadığı ve ABD ekonomik yaptırımlarını ihlal ettiği suçlamalarını kabul etmiş ve CEO'luk görevinden istifa etmişti. Anlaşma kapsamında Binance 4,3 milyar dolar para cezasına çarptırılırken Zhao, 175 milyon dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

kara para aklama

Binance

Changpeng Zhao

Birleşik Arap Emirlikleri

NEREDE YAYIMLANDI?

QuandoQuando

BÜLTEN SAYISI

🧬 Cesur ve yeni bir dünya

OpenAI'ın yeni Yönetim Kurulu'ndan Microsoft'a ban. CZ'nin ABD'yi terk etme talebine ret. Meta'ya yeni çocuk istismarı davası. Birleşik Krallık'tan tarihin gen düzenlemesi kullanan ilk tedavisine onay.

30 Kas 2023

Bordromat® ile birlikte
Ariel Davis / Wired

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ OKUMALAR

;