Binance ile ilgili hikayeler

• Blockzinciri ekosistemi ve kripto varlık hizmet sağlayıcısı Binance 'in kayıtlı kullanıcı sayısı geçtiğimiz hafta sonu itibarıyla 200 milyonu aştı. Açıklama: Şirketin 200 milyon müşteri barajını aşmasını değerlendiren Binance CEO'su Richard Teng, "Bu başarı, kripto topluluğunun ve sektör oyuncularının Binance ekosistemine duyduğu güveni temsil ediyor" dedi.

13 Haz 2024

• Blokzincir ekosistemi ve kripto varlık hizmet sağlayıcısı Binance 'in kayıtlı kullanıcı sayısı , geçen hafta sonu itibarıyla 200 milyonu aştı. Açıklama: Şirketin 200 milyon müşteri barajını aşmasını değerlendiren Binance CEO'su Richard Teng, "Bu başarı, kripto topluluğunun ve sektör oyuncularının Binance ekosistemine duyduğu güveni temsil ediyor" dedi.

12 Haz 2024

• Kripto borsası Binance, kullanıcı sayısının 200 milyon eşiğini aştığını açıkladı. Şirket ayrıca, güncel olarak 100 milyar doların üzerinde kullanıcı fonunun kendi gözetiminde olduğuna işaret etti.

11 Haz 2024

• Binance , Türkiye kullanıcıları için 21 milyon TL değerindeki büyük ödül havuzuyla sektördeki en büyük kampanyayı duyurdu. 9 Mayıs 2024 tarihinde başlayan ve 9 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek kampanya ile yeni ve mevcut kullanıcılar basit görevleri tamamlayarak 21 milyon TL değerindeki ödül havuzundan ödül kazanma şansını yakalayacaklar. Nasıl? Kampanya süresince katılımcılar, Binance hesabında kampanyaya katıl butonu ile sürece dahil olurken varlık alım...Devamını Oku

15 May 2024

• Kripto para borsası Binance'in kurucusu ve eski CEO'su Changpeng Zhao , kara para aklama suçundan yargılandığı davada 4 ay hapis cezası aldı.

01 May 2024

• Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, 1 milyar dolarlık sigorta fonu SAFU'yu bir stablecoin olan USDC'ye (USD Coin) çevirdi . Şirket, bu dönüşümle fonun güvenilirliğini artırmayı ve stabil bir değerde tutmayı amaçlıyor. Bununla birlikte: Binance, kurucu ortak Changpeng "CZ" Zhao'nun yerelde şirketteki oy gücünden vazgeçmesinin ardından Dubai'de tam kapsamlı kripto lisansını aldı.

19 Nis 2024

• Nijerya hükümeti, Binance'ten ülkedeki en önemli 100 kullanıcısının bilgilerini ve alım-satım işlemlerini istedi . Talep, şirketin 2 hafta önce gözaltına alınan iki yöneticisinin isimlerini açıklamasının ardından geldi. Bir adım geriden : Geçen hafta Nijerya hükümeti, Binance CEO'sundan kara para aklama ve terör destekleme iddialarına dair açıklama yapılmasını talep etmiş, aksi takdirde şirketin yöneticilerine dair tutuklama emri çıkarmakla tehdit etmişti.

15 Mar 2024

• Financial Times, Binance'in üst düzey iki yöneticisinin , platformun ülkede yasadışı olarak faaliyet gösterdiği gerekçesiyle Nijerya'da gözaltına alındığını bildirdi . Bloomberg’de yer alan habere göre döviz sıkıntısı yaşayan Afrika ülkesi, geçen hafta kripto para borsalarının yasaklanmasının ardından Binance yöneticilerini ülkeye davet etmişti .

01 Mar 2024

• ABD'de mahkeme, kripto para borsası Binance'in kara para aklamayı engellemeye yönelik yasaları ihlal ettiği gerekçesiyle açılan davada suçunu kabul etmesinin ardından 4,3 milyar dolarlık cezasını onadı. Savcılık ise şirketin kurucusu Changpeng Zhao'nun kefaletle salıverilme şartlarının değiştirilmesi için mahkemeye başvurdu. Detaylar: Savcılık, 30 Nisan'da görülmesi beklenen duruşmadan önce Zhao'nun pasaportlarını teslim etmesini, tüm yolculuk planlarını en az ...Devamını Oku

26 Şub 2024

• Freelance çalışanlara şirket kurmadan küresel faturalandırma ve ödeme alma hizmeti sunan yerli dijital platform Ruul , kripto para ile ödeme alma hizmetleri için Binance ile işbirliğine gittiğini duyurdu . Detaylar: İlk aşamada USDT (Tether) üzerinden hizmet verecek olan platform, gelecekte Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi yaygın kripto paraları da desteklemeyi hedefliyor.

23 Şub 2024