Blu TV ile ilgili hikayeler

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Nedir bu bozulan aile yapısı?

RTÜK, aile yapısını bozdukları gerekçesiyle dijital mecralara üst sınırdan idari para cezası yaptırım kararı aldı. Peki bu bozulan aile yapısı retoriği nereden geliyor?

05 Ağu 2023

nedir-bu-bozulan-aile-yapisi
Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Geleneksel aile yapısı ve RTÜK

RTÜK, aile yapısını bozdukları gerekçesiyle dijital mecralara üst sınırdan idari para cezası yaptırımı kararı aldı. Peki “bozulan aile yapısı” retoriği nereden geliyor?

02 Ağu 2023

geleneksel-aile-yapisi-ve-rtuk
• Bana üretenlerin, hata yapmaktan korkmaması gerektiğini öğreten İnsanlar İkiye Ayrılır filmi ise 10 Şubat'ta Blu TV' de izleyici ile buluşuyor. Filmi izledikten sonra üretim sürecine dair merakınızı gidermek için sizi buraya alalım.

08 Şub 2022

• Blu TV ve Podacto iş birliğiyle disiplinler arası bir deneyim 3 Kasım'dan itibaren Blu TV'de bizi bekliyor. Kulak tiyatrosu, radyo tiyatrosu isimlendirmeleriyle tanımladığımız bu üretim biçimine bu iş birliğiyle yeni bir soluk geliyor. Türkiye tiyatrosunun altı çağdaş yazarının kaleminden çıkan sekiz farklı oyunun, üç performans sanatçısı tarafından gerçekleştirilen ses üretim sürecine de dâhil olacağız. Artık ben de mikrofondan dünyaya seslenen bir üreten olduğu...Devamını Oku

Esra Ece Kuleci

·

02 Kas 2021