aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Boris Becker ile ilgili hikayeler

Roland Garros • Carlos Alcaraz , Flavio Cobolli'yi 6-0 6-2 7-5'lik setlerle yenerek Roland Garros'ta 2. tura yükseldi. Bununla birlikte: Carlos Alcaraz ilk 32 Grand Slam ana beraberlik maçından 25'ini kazandı. Son 40 yılda sadece Boris Becker daha az maç oynayarak 25 Majors Tek Erkekler galibiyetine ulaştı (31). Carlos Alcaraz: İnsanların sevgisini hissediyorum. Kalabalığın enerjisini hissettim. Aşkı hissettim, biliyorsun ve bunu hissetmek harikaydı.

30 May 2023

Punto , hakkında yeni çıkan belgesel ışığında tenisçi Boris Becker'ın tartışmalı hayatı ve kariyerini inceliyor. Dünya Boris Becker’e karşı Yazı: Elif Alper Tüm bu başarılı kariyer devam ederken, Becker Almanya’nın en büyük ve en ünlü sporcularından biri haline gelmişti ve özel hayatının göz önüne çıkması kaçınılmazdı. Alman bir anne ve Afrikalı-Amerikalı bir babanın kızı olan Barbara Feltus ile sevgili olması ve evlenmesi, Almanya’da oldukça ilgi çeken ve ırk...Devamını Oku

16 Nis 2023

Punto Punto

HİKAYE

Dünya Boris Becker’e karşı

Becker'ın tartışmalı hayatı ve kariyeri

11 Nis 2023

🎾  Eski Wimbledon şampiyonu Boris Becker, borçlarını ödememek için 2,5 milyon sterlin değerinde varlık ve krediyi saklamaktan aldığı hapis cezasının sekiz ayını yatmasının ardından serbest bırakıldı.

16 Ara 2022