Radio ile ilgili hikayeler

🎶 Girls Aloud 11 yıllık aranın sona erdiğini ve yeni yılda tura çıkacaklarını duyurdu. Sarah Harding anısına: Nadine Coyle, Kimberley Walsh, Nicole Roberts ve Cheryl, dünya turunun 2021 yılında meme kanseriyle verdiği mücadele sonrası hayatını kaybeden Sarah Harding’in anısına olacağını açıkladılar. Ne zaman?: The Girls Aloud Show olarak adlandırılacak turun Mayıs 2024’te başlaması planlanıyor. Birkaç adım geriden: BRIT Ödülü sahibi grup, 2002 yılında Popsta...Devamını Oku

26 Kas 2023

PiccoloPiccolo

HİKAYE

Radio Piccolo #6: Yasmin Güleç

We talk with Yasmin, the founder of 20'lik, about the inspiration taken from the products of Children's and Young Adult Literature while producing content.

11 Eyl 2022

PiccoloPiccolo

HİKAYE

Radio Piccolo #5: Arda Erel

We talk to the author Arda Erel about his experiences of identity politics in his career as a novelist, and the inspiration he gets from the products of Child and Young Adult Literature.

21 Ağu 2022

Radio 80000 • Bağımsız radyo önerisi: Dünyanın farklı şehirlerinde yayın hayatını sürdüren bağımsız radyo önerilerim devam ediyor. Sırada Münih merkezli Radio 80000 var. 2015 yılında iş birliklerini ön plana çıkarmak ve kültürel ifadeyi müzik, etkinlikler ve diyaloglarla teşvik etmek için kurulan Radio 80000 , hâlihazırda Münih dışında Berlin, Köln, Frankfurt, Leipzig ve Hamburg'dan toplamda 100 programcının yer aldığı bir yayın akışına sahip. Genelde upbeat müzik...Devamını Oku

10 Mar 2021

• Bağımsız radyo önerisi: Dünyanın farklı şehirlerinde yayın hayatını sürdüren bağımsız radyo önerilerim devam ediyor. Sırada Leeds merkezli KMAH Radio var. 2014 yılında kurulan KMAH Radio , kâr amacı gütmeyen bir topluluk radyosu olarak yayın hayatını sürdürüyor. Drone’dan afrobeat’e, Latin’den kwaito’ya, teknodan soul’a, dub’tan disco’ya uzanan geniş bir müzik yelpazesine sahip radyo, her gün altı farklı programa ev sahipliği yapıyor.

10 Mar 2021