aposto-logo
TR
TREN

Redbull ile ilgili hikayeler

• Formula 1'de liderliğini sürdüren Redbull pilotu Max Verstappen, Hollanda’da da galibiyete ulaşarak art arda 9. yarış birinciliğini elde etti ve Vettel'e ait Formula 1 rekoruna ortak oldu.

29 Ağu 2023

🏎️  Japonya'da düzenlenen Super Formula Şampiyonası'nda mücadele eden Cem Bölükbaşı , sezonun 2. yarışını 17. sırada tamamladı. Öte yandan: Redbull MUGEN takımından Tomoki Nojiri birinci, Inging'den Sho Tsuboi ikinci, Kondo'dan Kenta Yamashita ise üçüncü oldu.

11 Nis 2023

FM Einheit | Kaynak: Redbull 1. Deneyselin gürültüsü: FM Einheit & Batur Sönmez Nedir? Konser . Endüstriyel/deneysel müziğin kült gruplarından Einstürzande Neubaten’den FM Einheit, noise müziğin yerel temsilcilerinden Batur Sönmez’le aynı sahneyi paylaşacak . Nerede? Borusan Müzik Evi Ne zaman? 10 Mart Neden gitmeli? Geleneksel olanın dışında; deneyselin gürültüyle, endüstriyelin elektronikle buluşacağı sıra dışı bir ses gecesini deneyimlemen...Devamını Oku

05 Mar 2023

• Rekabet Kurumu içlerinde Glaxosmithkline (GSK), Beypazarı, Coca-Cola, Doğanay, Eti, Fritolay, Haribo, Kent, Pepsi, Redbull ve Şölen gibi şirketlerin aralarında bulunduğu 13 şirkete toplamda 878 milyon liralık idari para cezası verdi. Kurum tedarikçilerin daha önce para cezası verilen zincir marketler arasındaki fiyat iletişimini sağladığını ve raf fiyatlarını belirlemeye yönelik kartel oluşturduklarını tespit ettiğini açıkladı.

02 Oca 2023

• Rekabet Kurumu 13 şirkete toplamda 878 milyon TL'lik idari para cezası kesti. Glaxosmithkline (GSK), Beypazarı, Coca-Cola, Doğanay, Eti, Fritolay, Haribo, Kent, Pepsi, Redbull ve Şölen gibi şirketlerin aralarında bulunduğu tedarikçilerin daha önce para cezası verilen zincir marketler arasındaki fiyat iletişimini sağladığı ve raf fiyatlarını belirlemeye yönelik kartel oluşturdukları tespit edilmişti.

22 Ara 2022

• Rekabet Kurumu 13 şirkete toplamda 878 milyon liralık idari para cezası verdi. Glaxosmithkline (GSK), Beypazarı, Coca-Cola, Doğanay, Eti, Fritolay, Haribo, Kent, Pepsi, Redbull ve Şölen gibi şirketlerin aralarında bulunduğu tedarikçilerin daha önce para cezası verilen zincir marketler arasındaki fiyat iletişimini sağladığı ve raf fiyatlarını belirlemeye yönelik kartel oluşturdukları tespit edilmişti.

22 Ara 2022

• Rekabet Kurulu’nda hızlı tüketim ürünleri sektöründen üretici ve tedarikçi niteliğindeki 15 teşebbüs ve perakendeci niteliğindeki 5 teşebbüse yönelik soruşturmanın sözlü savunma toplantısı dün başladı. Konuya ilişkin açıklamada "Beypazarı, Coca Cola, Doğanay, Eti, Fritolay, Gsk, Haribo, Kent, Pepsi, Redbull ve Şölen gibi şirketlerin, zincir marketlerin geleceğe dönük fiyatları ve artış tarihleri gibi bilgilerinin paylaşımına aracılık ettiği" belirtildi. Para cezası...Devamını Oku

07 Ara 2022

PagePage

HİKAYE

Her şey tasarlanabilir!

Bir markayı tasarlamak üzerine...

04 Eyl 2021

• 2020 Dünya Ralli Şampiyonası'nın beşinci ayağı olan Türkiye Rallisi'nin galibi Toyota sürücülerinden Elfyn Evans'ın oldu. Evans, Türkiye Rallisi'nde aldığı puanlarla 97 puana ulaştı ve liderliğe yükseldi. Kaynak: Redbull

10 Mar 2021