aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

WABetaInfo ile ilgili hikayeler

(Kaynak: WABetaInfo) • WABetaInfo'nun haberine göre WhatsApp'ın iOS beta versiyonu, kişiler listesinde "yakın zamanda çevrimiçi" olanları gösteren bir bölüm içeriyor . Beta versiyondaki özellik, son görülme ve çevrimiçi durumlarını devre dışı bırakmayan kullanıcılarda geçerli olacak.

07 May 2024

• WhatsApp'ın AirDrop benzeri kullanıcılar arası doğrudan dosya transferine imkan tanıyan yeni bir özellik üzerinde çalıştığı öğrenildi. WABetaInfo'da yer alan habere göre, özelliğin birbirine yakın mesafedeki kullanıcılar arasında hızlı dosya transferi için kullanılması bekleniyor.

24 Oca 2024

• WhatsApp'ın kullanıcı adı ve ekran paylaşımı özelliği üzerine çalıştığı öğrenildi. WABetaInfo sitesinde yer alan habere göre; WhatsApp kullanıcıları, hesapları için telefon numarasına ek olarak kendi belirleyecekleri bir kullanıcı adına da sahip olabilecek. Ekran paylaşımı ise video aramalarda kullanıcıların karşılıklı olarak ekranlarındaki içerikleri paylaşmasını sağlayacak.

31 May 2023

465. Bölümün Transkripti

Podcast bölümümüzdeki haberlerin ayrıntıları

25 Eki 2022

453. Bölümün Transkripti

Podcast bölümümüzdeki haberlerin ayrıntıları

06 Eki 2022

358. Bölümün Transkripti

Podcast bölümümüzdeki haberlerin ayrıntıları

18 May 2022

• WhatsApp , kullanıcıların 2 GB'a kadar dosya göndermelerine olanak tanıyan yeni bir özelliği test etmeye başladı. WABetaInfo tarafından keşfedilen bu özelliğin Arjantin'deki seçili kullanıcılara açık olduğu bildirildi.

29 Mar 2022

WABetaInfo • WhatsApp, Android işletim sisteminde mesajlara emojilerle tepki verme özelliğini test etmeye başladı.

23 Mar 2022