aposto-logoSalı, 6 Haziran 2023
aposto-logo
Salı, Haziran 6, 2023
Aposto Membership

🍷Eylül ayı, hasat ayı.

Şarabın doğum günü, Çal'da festival, zaman kavramı.

Merhaba!

Bu ay şarabın doğum gününü kutluyoruz, hasat zamanındayız! Eylül ayı en sevdiğim ay; benim için doğumu, bereketi ve sonsuz bir döngüyü temsil ediyor. Duygular yine şelale, yerde gökte olan hep şahane. Bütün sene emek emek büyütülen üzümler ve bağdaki onca çalışmanın sonucu, şu an içinde bulunduğumuz 1-2 ayda çıkan hasatta saklı. Biz de bu hafta yola çıkıyoruz ve birlikte hasada gidiyoruz. İstikamet Denizli, Çal. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bu bölgede asmalar arasında dolanacağız, bağ bozacağız.

Bu sayıda keşif var; yeni bir şaraphaneyi tanıyoruz. Köklere selam vererek unutulmamış bağlar, kurutulmamış üzümler içinde hikâyeler dinliyoruz. Hazırsan, yolculuğa başlayalım!

Dikkat! Bu yayın alkollü içeceklerden fermente üzüm suyu olan şaraptan bahsediyor. 18 yaşından küçük okurlara fermente olmayan üzüm suyu daha uygun olabilir.

Şerefe,

Selin


🍷 Zihnin için taze bir başlangıç: Veraison'u Aposto'nun güvenilir ve doyurucu bir okuma deneyimi sunan mobil uygulamasında da takip edebilirsin.

iOS uygulamasına git

Android uygulamasına git


Related Keywords

Liked this issue

Add to Saved

Add to Read Later

Share

Follow Veraison

Kadehindeki şarabı keşfederken, sonraki yudumu hayal eden bir şarap yayını. Şarabın sadece beyaz örtülü masalarda içilmediğine inanıyor, her sofrada yer arıyor. Her hafta duyusal deneyim rotaları çizmek için e-posta kutunda!

0%

;