Brian Nelson ile ilgili hikayeler

• BIST 100 endeksi haftayı totalde %1,40 kayıpla 7.913 puandan tamamladı. Hafta içinde karışık bir seyir izleyen endeks, Perşembe günkü performansıyla kayıplarını bir nebze telafi etse de Cuma günü izlenen satıcılı seyrin ardından tekrar 8.000 puan seviyesininin altına düştü. Endeksteki durgunluk sürdükçe işlem hacmi ortalama 2,4 milyar dolar ile önceki ay ortalamalarının altında seyretmeye devam ediyor. Perspektif: ABD Hazine Bakanlığı Terörizm ve Mali İstihbarattan...Devamını Oku

11 Ara 2023

• Bloomberg'e konuşan kaynaklara göre ABD Hazine Bakanlığı Müsteşarı Brian Nelson, perşembe ve cuma günü Türk yetkililerle yaptığı görüşmelerinde Rusya'ya ihraç edilen birtakım ürünlerin savaşın uzamasına neden olabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Kaynaklar, aynı konuyu görüşmek için Avrupa Birliği'nden yetkililerin de önümüzdeki haftalarda Türkiye'yi ziyaret etmesinin beklendiğini aktardı.

06 Şub 2023

• Reuters , ABD Hazine Bakanlığı Terör ve Finansal İstihbarat Müsteşarı Brian Nelson’ın Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman'ı Rusya yaptırımlarını delmeleri durumunda G7 pazarlarına erişimi kaybedebilecekleri konusunda uyaracağını haberleştirdi. Nelson bu hafta üç ülkeyi de ziyaret edecek.

30 Oca 2023

• Reuters , ABD Hazine Bakanlığı Terör ve Finansal İstihbarat Müsteşarı Brian Nelson'ın Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman'ı Rusya yaptırımlarını delmeleri durumunda G7 pazarlarına erişimi kaybedebilecekleri konusunda uyaracağını iddia etti. Nelson bu hafta üç ülkeyi de ziyaret edecek.

30 Oca 2023