Far Cry ile ilgili hikayeler

• Far Cry serisinin ilk oyununun orijinal kaynak kodları sızdırıldı. Archive isimli platformda paylaşılan kodlar ile pek çok oyun sever, Far Cry 1'i kendi modlarıyla yeniden inşa etti.

03 Tem 2023

🔸 Gelecek dönemler için beklentilerini düşüren Ubisoft, strateji değiştiriyor. Fransa merkezli oyun devi, geçtiğimiz 4 yıl boyunca, uzun ömürlü ' live service ' oyunlar oluşturmak ve bunu Far Cry, Assassin's Creed ve Tom Clancy gibi güçlü serilerle birleştirmek için uğraştıklarını, ancak bu yatırım aşamasındaki bazı oyunların piyasaya sürülemediğini ve son çıkan oyunların da beklentileri karşılamadığını açıkladı . Ubisoft özellikle Mario + Rabbids: Sparks of Hope ve ...Devamını Oku

17 Oca 2023

• Ubisoft’s shares fell by 21% on Thursday after the French games company reduced revenue guidance, canceled three titles, and pushed back the release of its upcoming Skull and Bones game. The shares of the company, which is best known as the publisher of hit franchises including Assassin’s Creed and Far Cry, hit their lowest level in almost seven years with prices as low as €18.80.

13 Oca 2023

342. Bölümün Transkripti

Podcast bölümümüzdeki haberlerin ayrıntıları

26 Nis 2022

342-bolumun-transkripti
QuandoQuando

HİKAYE

“Summer Game Fest” ve oyun endüstrisinin karanlık yüzü

GamerGate, Ubisoft ve niceleri... Oyun endüstrisi, cinsiyetçilikle ve taciz iddialarıyla sarsılıyor.

10 Mar 2021

summer-game-fest-ve-oyun-endustrisinin-karanlik-yuzu