aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Electronic Arts ile ilgili hikayeler

• Electronic Arts, Sezon 7 güncellemesiyle beraber Battlefield 2042 desteğinin sona erdiğini ve oyun üzerinde çalışan stüdyoların serinin bir sonraki oyununa odaklandığını duyurdu .

16 Nis 2024

• Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson katıldığı konferansta önümüzdeki beş yıl içerisinde üretken yapay zekanın (generative AI) şirkete hem verimlilik sağlayacağını ve mevcut oyuncu kitlesini genişleteceğini hem de oyun-içi satın alımları artıracağını dile getirdi .

15 Mar 2024

QuandoQuando

HİKAYE

Oyun sektöründe işten çıkarmalar devam ediyor

Geçen hafta başında PlayStation'un 900 kişiyi işten çıkaracağını duyurmasının ardından şimdi de ABD'li oyun firması EA, 670 çalışanı ile yollarını ayıracağını açıkladı.

05 Mar 2024

• Apple'ın otonom sürüş sunmayı hedeflediği elektrikli araç projesini tamamen rafa kaldırdığı bildirildi . Reuters'ın haberine göre şirket bu proje üzerinde çalışan işgücünü yapay zeka birimine yönlendirecek. Okuma önerisi | Quando: Apple’ın elektrikli aracı balkabağına mı dönüştü ?

01 Mar 2024

📌 İşgücü piyasası Bumble , işgücünün %30’una karşılık gelen 350 kişiyi işten çıkaracağını duyurdu. 2023'ün son çeyreğinde 263 milyon dolar gelir ile 32 milyon dolar zarar açıklayan çevrimiçi flört uygulaması, karara gerekçe olarak büyümenin durmasını gösterdi. Electronic Arts , işgücünün %5'ine karşılık gelen 670 kişiyi işten çıkaracağını açıkladı. Oyun devinin CEO'su Andrew Wilson, yeterince kârlı olmayacağını düşündükleri bazı oyun projelerini de iptal ettiklerini ...Devamını Oku

01 Mar 2024

• Steam'in ardından The Sims, FIFA ve Battlefield gibi oyunların geliştiricisi Electronic Arts ( EA ) da dijital mağazalarında TL desteğini keserek dolar kuru ile satışa geçti. Yeni fiyatlar: Bu hamlenin ardından EA Play Standart Paket'in fiyatı 154 liraya, EA Play Yıllık Paket'in fiyatın ise 870 liraya çıkarken EA Play Pro Standart Paket'in fiyatı 435 liraya, EA Play Pro Yıllık Paket'in fiyatı ise 2.900 liraya çıktı.

14 Ara 2023

• Steam'in ardından Electronic Arts (EA) da dijital mağazalarında Türk lirasına desteğini keserek dolar kuru ile satışa geçti. Güncel fiyatlar: Bu hamlenin ardından EA Play Standart Paket'in fiyatı 154 liraya, EA Play Yıllık Paket'in fiyatı ise 870 liraya çıkarken EA Play Pro Standart Paket'in fiyatı 435 liraya, EA Play Pro Yıllık Paket'in fiyatı ise 2900 liraya çıktı.

14 Ara 2023

• Conter-Strike 2 , yayınlanmasından 11 yıl sonra CS:GO 'nun yerini aldı. Oyunu Steam üzerinden ücretsiz indirmek mümkün. Bu arada: Electronic Arts, popüler futbol oyunu serisine EA Sports FC 24 adıyla devam etme kararının ardından lisans anlaşmasını yenilemeyerek tüm FIFA oyunlarını dijital mağazalardan kaldırdı.

30 Eyl 2023

EA Sports • F1 23 oyunu için lansman tarihi ve yeni özellikleri yayınlandı. EA Sports, yeni F1 23 oyunu için ilk fragmanı yayınladı ve lansman tarihini onayladı. Formula 1 ve Electronic Arts ayrıca F1 23'ün yepyeni Las Vegas Grand Prix, geri dönen Qatar Grand Prix ve çok daha fazlasını içeren yeni özellikler içereceğini duyurdu. Formula 1 Ticari Direktörü Brandon Snow şunları söyledi: "2023 sezonu için en son F1 oyununu oluşturmak üzere EA Sports ile çalışmaya...Devamını Oku

04 May 2023

📰 Geçtiğimiz haftanın diğer gündem maddelerine hızlı bir bakış. Suudi Arabistan yerel oyun endüstrisi kurmak için 38 milyar dolar yatırım yapıyor . Vampire Survivors'ın yeni DLC'si 13 Nisan'da geliyor . Zelda: Tears of the Kingdom'dan 10 dakikalık gameplay videosu paylaşıldı. Resident Evil 4 Remake 2 günde 3 milyon sattı . Electronic Arts, çalışanlarının yüzde 6'sını işten çıkarıyor . Atari , Nightdive Studios'u satın aldı . Epic Games Store'da y...Devamını Oku

04 Nis 2023