aposto-logo
TR
TREN

Melisa Önel ile ilgili hikayeler

🎬 2-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek 34. Ankara Film Festivali ’nin Ulusal Uzun Film Yarışması’nda yarışacak filmler belli oldu. Yarışma filmleri: 8x8 (yön. Kıvanç Sezer), Aniden (yön. Melisa Önel), Annesinin Kuzusu (yön. Umut Evirgen), Cam Perde (yön. Fikret Reyhan), Karganın Uykusu (yön. Tunahan Kurt), Kör Noktada (yön. Ayşe Polat), Sanki Her Şey Biraz Felaket (yön. Umut Subaşı), Son Hasat (yön. Cemil Ağacıkoğlu) ve Yüzleşme (yön. Filiz K...Devamını Oku

08 Eki 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Altın Portakal yarışında 10 film

60. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda yer alacak filmler açıklandı.

Emre Eminoğlu

·

10 Eyl 2023

DuendeDuende

HİKAYE

Altın Portakal için yarışacak 10 film

60. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda yer alacak filmler açıklandı.

Emre Eminoğlu

·

06 Eyl 2023

• Yönetmen koltuğunda Melisa Önel' in, oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Öner Erkan, Şerif Erol ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun bulunduğu Aniden ve yönetmenliğini Bekir Bülbül' ün üstlendiği Bir Tutam Karanfil ; dünya prömiyerini 35. Uluslararası Tokyo Film Festivali ' nde yapacak.

24 Eyl 2022

BluTV, Türkiye Sineması’nın ödüllü filmlerini arşivine ekleyerek sinefilleri sevindirmeye devam ediyor. Seyfi Teoman ’ın yazıp yönettiği Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Banu Sıvacı ’nın yazıp yönettiği Güvercin, senaryosunu Feride Çiçekoğlu ve Melisa Önel ’in beraber kaleme aldığı, Melisa Önel ’in ilk uzun metrajlı filmi Kumun Tadı ve Zeynep Dadak ile Merve Kayan ’ın yazıp yönettiği Mavi Dalga platformdaki yerini aldı.

17 Haz 2021

• Festivallerden I: 1-21 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan 71. Berlin Film Festivali’nin, pandemi nedeniyle çevrim içi olarak düzenleneceği duyuruldu. Öte yandan: Festivalin Dünya Sinema Fonu ’nun açıkladığı, bu yıl prodüksiyon desteği vereceği yapımlar arasında Melisa Önel ’in Aniden ve Ahmet Necdet Çupur ’un Les enfants terrible filmleri de bulunuyor.

10 Mar 2021