BluTV ile ilgili hikayeler

1️⃣ Kinds of Kindness , kendisi için çizilmiş yoldan sıyrılmaya çalışan üç kişinin ünlü bir ruhani rehber olacağı kehanet edilen olağanüstü bir kişiyi bulma arayışını anlatıyor. Yorgos Lanthimos’un Emma Stone, Jesse Plemons, Willem Dafoe gibi isimleri buluşturacak yeni filminin 2024 yazında gösterime girmesi planlanıyor. Fragman burada . 2️⃣ Monkey Man , gücü ve cesareti temsil eden bir simge olan Hanuman efsanesinden ilham alıyor ve bir adamın annesini öldüren ve ...Devamını Oku

31 Mar 2024

• Geçen yılki Maçkolik halka arzında ilk exit’ini yapan twozero Ventures , BluTV’nin Warner-Bros Discovery’ye devrinin Rekabet Kurumu tarafından onaylamasıyla birlikte ikinci başarılı exit’ine imza attı .

16 Şub 2024

1️⃣ A Quiet Place: Day One , A Quiet Place (2018) ve A Quiet Place II (2020) filmlerinde tanıdığımız, sese duyarlı dünya dışı yaratıkların dünyaya gelişini konu alıyor. Michael Sarnoski’nin yönettiği yapımın ülkemizde 28 Haziran’da gösterime girmesi planlanıyor. Fragman burada . 2️⃣ Inside Out 2 , Inside Out (2015) filminin 9 yıl sonrasında geçiyor ve izleyicisini ergenlik yıllarındaki Riley’yi kontrol eden yeni duygularla tanıştırıyor. Filmin ABD’de 1...Devamını Oku

11 Şub 2024

• Netflix , yılın ilk zammını yaptı. Temel Plan aylık 120 lira olurken Standart Plan fiyatı 177 liraya, Özel Plan fiyatı ise 230 liraya yükseldi. Böylece platform ücretlerine yaklaşık %30 zam yapılmış oldu.

19 Oca 2024

• Hepsiburada , Premium abonelik fiyatlarına zam yaptı. Kullanıcıların hediye BluTV üyeliği gibi avantajlardan yararlanabildiği abonelik fiyatı, 18 Ocak'tan itibaren 29,90 lira olacak.

19 Oca 2024

• Hepsiburada , Premium abonelik fiyatlarına zam yaptı. Kullanıcıların hediye BluTV üyeliği gibi avantajlardan yaralanabildiği abonelik fiyatı 18 Ocak'tan itibaren 29,90 lira olacak.

18 Oca 2024

🎬 Warner Bros. Discovery (WBD), yerli platform BluTV ’yi satın aldı. Bu arada: Paylaşılan bilgilere göre yaklaşık 3 yıl süren ve BluTV’ye daha fazla yatırım yapma opsiyonunu da kapsayan iş ortaklığı, şirketin tamamının satın alınmasıyla sonuçlandı.

07 Oca 2024

• Rekabet Kurulu, BluTV hisselerinin Discovery Medya aracılığıyla nihai olarak Warner Bros. Discovery, Inc. tarafından devralınması işlemine izin verdi.

27 Ara 2023

1️⃣ Love Lies Bleeding , bir spor salonu çalışanı ile bir vücut geliştirici arasındaki tutkulu aşkı anlatıyor. Kristen Stewart ve Anna Baryshnikov’un başrollerini paylaştığı filmin ABD’de 8 Mart’ta gösterime girmesi planlanıyor. Fragman burada . 2️⃣ American Fiction , siyahlığın bir kâr amacına ve eğlenceye dönüştürülmesinden rahatsız bir yazarın fikirlerini kanıtlamak için takma isimle bir kitap yazması sonucu yaşananları anlatıyor. Toronto Film Festiva...Devamını Oku

24 Ara 2023

📺 Türkiye merkezli dijital platform BluTV , ABD merkezli yapım ve dağıtım şirketi A24 ile anlaşma imzaladı. İçerik: Anlaşmaya göre A24 yapımı birçok dizi, film ve belgesel Türkiye’de yalnızca BluTV’de yayınlanacak. İlk yapımlar: 2024’ün ilk ayları itibarıyla BluTV kataloğuna eklenecek A24 yapımları arasında Emma Stone, Nathan Fielder ve Benny Safdie’yi buluşturan dizi The Curse ile Never Goin’ Back, Slice, The Death of Dick Long, All Dirt Roads Taste of Salt, Fa...Devamını Oku

17 Ara 2023