aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Spice Girls ile ilgili hikayeler

FanonFanon

HİKAYE

Stan #18: Elif Taşel

Hayran oldukların seni nasıl etkiledi, Elif?

07 Ara 2022

FanonFanon

HİKAYE

Kız Gücü: 1990'larda Spice Girls

Birleşik Krallık çıkışlı bir kız-grubunun başarısı: 20. yüzyılın sonlarında feminist duruşları, grubun dağılma dedikoduları ve yeniden-barışma dönemleri.

07 Ara 2022

Popüler kültür üzerine muhabbetlere hayran Fanon ’un yirminci ikinci bölümünün sonuna hoş geldin. 📺 Bir sonraki sayıda ne var?: 07 Aralık Çarşamba günü Elif'le Spice Girls konserinde buluşuyoruz. Senin 1990'larda en ilham aldığın kişiler kim? 🎫 Minik spam : Fanon ’un Instagram hesabını da buraya tıklayarak takip edebilirsin.

04 Ara 2022

Popüler kültür üzerine muhabbetlere hayran Fanon ’un yirminci birinci bölümünün sonuna hoş geldin. I love to love But my baby just loves to dance — Tina Charles, I Love to Love 📺 Bir sonraki sayıda ne var?: 07 Aralık Çarşamba günü Elif'le Spice Girls konserinde buluşuyoruz. Senin 1990'larda en ilham aldığın kişiler kim? 🎫 Minik spam : Fanon ’un Instagram hesabını da buraya tıklayarak takip edebilirsin.

30 Kas 2022

7. The Prodigy, Power Rangers ve Spice Girls karışımı: BĘÃTFÓØT Nedir? Konser . Tel Aviv’in alternatif sahnesinden yükselen özgün ikili Red Axes üyelerinden Udi Naor’un daha heyecanlı ve hareketli bir üretim yapmak isteğiyle hayata geçirdiği diğer projesi BĘÃTFÓØT, +1 desteği ve Nova Persona eşliğiyle yeniden İstanbul’da. Nerede? Arkaoda Ne zaman? 11 Aralık Neden gitmeli? “ Ne kadar hızlı, o kadar iyi ”: Tel Aviv'in asit-tekno post-punk üçlüsü, çılgın ...Devamını Oku

05 Ara 2021

• David Beckham ve Victoria Beckham , Netflix ile 20,6 milyon dolar değerinde bir belgesel anlaşmasına imza attı. Ailenin yaşantısının perde arkasına odaklanacak belgesel, Beckham'ın futbol kariyerini ve eski Spice Girls üyesi Victoria Beckham ile evliliğini içerecek. Kaynak: AFP

10 Mar 2021