aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

kendin yap ile ilgili hikayeler

SPONSORLU 📌 Reflect Studio: Reflect Studio hem bir merch şirketi , hem bir marka hem de bir mağaza olarak üç alanda faaliyet gösteriyor. Üretimin her aşamasında duyarlı süreçleri benimsediğine işaret eden B Corp sertifikasına sahip Türkiye’deki tek moda markası olan Reflect Studio; sadece duyulan değil, üzerinde taşımak isteyeceğiniz anlatıların peşinden giderek heyecan yaratan iş birliklerine imza atıyor, mağazalarında orijinalliği ve yaratıcılığı ...Devamını Oku

02 Şub 2024

SPONSORLU 📌 Reflect Studio: Reflect Studio hem bir merch şirketi, hem bir marka hem de bir mağaza olarak üç alanda faaliyet gösteriyor. Üretimin her aşamasında duyarlı süreçleri benimsediğine işaret eden B Corp sertifikasına sahip Türkiye’deki tek moda markası olan Reflect Studio; sadece duyulan değil, üzerinde taşımak isteyeceğiniz anlatıların peşinden giderek heyecan yaratan iş birliklerine imza atıyor, mağazalarında orijinalliği ve yaratıcılığı kor...Devamını Oku

28 Oca 2024

Bar Italia, Tracey Denim

Tracey Denim, klasik rock 'n roll enstrümantasyonunu lo-fi minimalizmlerine indirgeyen Bar Italia'nın bürokrasiden uzak; "DIY" yaklaşımıyla şekillenen ve kelimenin tam anlamıyla "bağımsız" bir yapıtı.

Koray Soylu

·

27 May 2023

DuendeDuende

HİKAYE

🎸 Albüm incelemesi: The Ringo Jets, Radio Ringo

The Ringo Jets'in "garajda" başlayan yolculuğunun beklenmedik ses duraklarıyla dolu yeni macerası Radio Ringo, grubun bugüne kadarki en renkli ve görkemli albümü.

Koray Soylu

·

28 Nis 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Taktiksel şehircilik

Taktiksel şehircilik, şehir tasarımında kısa süreli ve az maliyetli müdahalelerle uzun vade değişikliklere ön ayak olmayı hedefleyen bir yaklaşımı tanımlıyor.

Mehmet Şimşek

·

10 Mar 2021