aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

sunucu ile ilgili hikayeler

• Oscar töreni , 10 Mart Pazar günü Hollywood’daki Dolby Tiyatrosu’nda yapılacak. Törenin sunuculuğunu dördüncü kez Jimmy Kimmel yapacak. Tören, Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece TSİ 02.00'de başlayacak. Okuma önerisi: Sayılar, rekorlar, tartışmalarla 96. Akademi Ödülleri adaylarını Duende için Emre Eminoğlu yazmıştı .

09 Mar 2024

🎶 Universal Music Group ve TikTok arasındaki lisans anlaşmazlığı; SZA, Doja Cat ve Mariah Carey gibi sanatçıların şarkılarının platformdan kaldırılmasıyla sonuçlandı. Büyük etki: UMG ve UMPG’nin kataloğu, bölgeye göre değişmekle birlikte platformdaki popüler şarkıların %20-30’unu oluşturuyor. Bir adım geriden: UMG, TikTok’u sanatçılar ve söz yazarları için diğer büyük sosyal platformlara kıyasla yetersiz tazminat oranları ödemeye çalışmak ve UMG’yi olumsuz şartla...Devamını Oku

03 Mar 2024

• ABD’nin çok izlenen reality programlarından Top Chef’in 21. sezonunda sunuculuk görevini yarışmanın önceki sezon kazananı Kristen Kish devralacak. Bir adım geriden: Eski sunucu Padma Lakshmi, Top Chef'in sunuculuğunu üstlendiği 19 sezonun ardından haziran ayında istifa edeceğini duyurmuştu. Açıklama: Lakshmi, sosyal medya hesabından "Sunucu ve baş yapımcı olarak muhteşem bir 20. sezonu tamamladıktan sonra böylesine başarılı bir TV programında yer aldığım için so...Devamını Oku

15 Tem 2023

Conan O’Brien Pitchfork üzerinden • ABD’nin popüler gece kuşağı talk show programı sunucularından Conan O’Brien , 2010’dan bu yana TBS’te devam eden ve 1500’e yakın bölümü yayımlanan programı Conan ’ın 24 Haziran’da ekranlara veda edeceğini duyurdu. WarnerMedia bünyesinde kalmayı sürdürecek O’Brien, kuruluşun HBO Max platformu için haftalık bir varyete programının sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlenecek.

08 May 2021

• KRT TV kanalının sunucularından Osman Güdü , dün akşam saatlerinde İstanbul'un Kartal ilçesindeki ofisinden çıkarken kimliği belirsiz bir kişinin fiziksel saldırısına uğradı . Sağlık durumu iyi olan Güdü, geceyi hastanede müşahede altında geçirdi.

10 Mar 2021