aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Show TV ile ilgili hikayeler

• Free Web Turkey'den Ali Safa Korkut'un haberine göre , Show TV ve Habertürk'ün sahibi Turgay Ciner , eski Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanı Kutlu Savaş tarafından yazılan Susurluk Raporu da dahil olmak üzere adının geçtiği 200 haber için erişim engeli kararı aldırdı.

21 Ara 2023

• RTÜK ; FOX TV, Star, Show TV, TELE1, Halk TV, KRT ve Flash Haber'e yayın ihlalleri nedeniyle üst sınırdan idari para cezası verdi.

20 Kas 2023

• Geçen sezon 5 kez yayın durdurma cezası alan Show TV dizisi "Kızılcık Şerbeti"nin kalan cezasını Ankara 22. İdare Mahkemesi ağır bularak iptal etti.

30 Ağu 2023

Aposto GünsonuAposto Günsonu

HİKAYE

Tosyalı Habertürk’e mi talip?

Ciner Grubu, Habertürk'ün satılacağı iddialarını yalanladı; fakat Tosyalı'nın yakın çevresine medya grubuna talip olduğunu söylediği ifade ediliyor.

Abdullah Esin

·

01 Haz 2023

SpektrumSpektrum

HİKAYE

Tosyalı Habertürk’e mi talip?

Ciner Grubu, Habertürk'ün satılacağı iddialarını yalanladı; fakat Tosyalı'nın yakın çevresine medya grubuna talip olduğunu söylediği ifade ediliyor.

Abdullah Esin

·

01 Haz 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Kızılcık Şerbeti: Engellenmek istenen neydi?

Kızılcık Şerbeti, RTÜK tarafından “kadına şiddette özendirdiği” gerekçesiyle 5 hafta durdurma ve 1,5 milyon lira ceza aldı. Peki mesele kadına şiddet miydi? Engellenmek istenen neydi?

İlkim Emirler

·

17 Nis 2023

• Sınır Tanımayan Gazeteciler , Uluslararası Gazeteciler Federasyonu ve Freedom House’un da yer aldığı medya özgürlüğü, ifade özgürlüğü ve insan hakları alanlarında faaliyet gösteren 20 uluslararası örgüt, RTÜK'ün eleştirel haberler nedeniyle TV kanallarına kestiği cezaları kınadı. Bir adım geriden: RTÜK, Fox TV, Halk TV, Tele1 ve Show TV gibi kanallara haberleri veya yayınlarında yapılan konuşmalar nedeniyle para cezaları uygulamıştı.

14 Nis 2023

• RTÜK üyesi İlhan Taşçı , kurulun Halk TV, Tele 1, Fox TV ve Show TV'ye ceza verdiğini açıkladı.

23 Mar 2023

EXANTEEXANTE

HİKAYE

Kamudan kamuya bağış yapmak mümkün mü?

Kamu kurumları, bütçeleri Hazine'ye bağlı olan kuruluşlara bağış yapabilir mi?

Emircan Yaman

·

17 Şub 2023

• ATV, FOX, Kanal D, Kanal 7, Show TV, Star TV, TRT 1 ve TV 8, depremzedelere yardım amacıyla bugün ortak yayında "Türkiye Tek Yürek" isimli bir yardım kampanyası düzenleyecek. Sanat, iş ve spor dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek yayında toplanan yardımlar AFAD ve Türk Kızılay'a bağışlanacak.

15 Şub 2023