aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

BofA Securities ile ilgili hikayeler

• Türkiye Varlık Fonu (TVF), 5 yıl vadeli USD cinsinden eurobond ihracı için BBVA, JP Morgan, Standard Chartered, BofA Securities, Emirates NBD Capital, ICBC, ING, QNB Capital ve Societe Generale’i yetkilendirdi. 💉 Hatırlatma dozu: TVF 2020 yılından bu yana ilk kez eurobond ihracına çıkmaya hazırlanıyor.

06 Şub 2024

• Türkiye Varlık Fonu (TVF) , 5 yıl vadeli dolar cinsi eurobond satışına yönelik olarak 5 Şubat itibarıyla yatırımcı toplantıları düzenlemeleri için BBVA, JPMorgan ve Standard Chartered’ı ortak küresel koordinatörler olarak yetkilendirdi. Bununla birlikte: BofA Securities, Emirates NBD Capital, ICBC, ING, QNB Capital ve Societe Generale de ortak talep toplayıcılar oldu.

06 Şub 2024

• Türkiye için yıl sonu enflasyon beklentisini %58'den %70'e yükselten BofA Securities , enflasyonun gelecek yıl Mayıs ayında %78 ile zirve yapacağını öngördü. Kurumun önceki beklentisi %65'ti. Ayrıca: Raporda TCMB'nin faiz artışlarına devam edeceği ancak yerel seçim öncesi kış aylarında duraklayacağı ifade edildi. Bununla birlikte: Morgan Stanley , TCMB'nin %30 politika faizine öngörülenden daha erken ulaşabileceği tahminini paylaştı. Yıl sonu enflasyon tahmin...Devamını Oku

06 Eyl 2023