Friends ile ilgili hikayeler

• ABD'de Los Angeles polisi , Aralık ayında yaşamını yitiren Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry'nin ölümcül dozda uyuşturucu maddeyi nasıl elde ettiğini araştıracak. Bir adım geriden: Yıllarca bağımlılık ile mücadele eden Perry'nin, kullandığı maddenin akut etkileri nedeniyle bilincini yitirerek Los Angeles'taki evinin küvetinde boğulduğu kaydedilmişti.

23 May 2024

• ABD'de Los Angeles polisi , Aralık ayında yaşamını yitiren Friends dizisinin sevilen yıldızı Matthew Perry'nin ölümcül dozda ketamini nasıl elde ettiğini araştıracak . Bir adım geriden: Yıllarca madde bağımlılığı ile mücadele eden Perry'nin, ketaminin akut etkileri nedeniyle bilincini yitirerek Los Angeles'taki evinin küvetinde boğulduğu kaydedilmişti. Perry'nin kanında yüksek dozda ketamin tespit edilmişti.

22 May 2024

• Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry'nin otopsi raporu ortaya çıktı. Raporda, evinin bahçesindeki jakuzide ölü bulunan 54 yaşındaki aktörün güçlü bir yatıştırıcı olan ketaminin akut etkileri nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtildi.

18 Ara 2023

• Friends dizisindeki “Chandler Bing” rolüyle tanınan aktör Matthew Perry, 54 yaşında yaşamını yitirdi. Perry’nin evindeki jakuzide kalp krizi geçirerek boğulduğu değerlendiriliyor.

30 Eki 2023

HİKAYE

Tanıdık yüzler geri döndü

Yeni albüm Blue Weekend şerefine grup ile gerçekleştirdiğimiz röportaja geri dönüyoruz.

11 Haz 2021

bunu-abdullah
Kanadalı komedyen Mae Martin ’in dizi projesi Feel Good , artık iyiden iyiye alt türe dönüşen bir grubun üyesi: Fleabag, Ramy, I May Destroy You ve I Hate Suzie gibi, başkarakterinin fazlasıyla kişisel yolculuğuna odaklanan dizilerin bir diğeri. Listedekilerden birini sevdiyseniz, Feel Good ile hızlıca bağ kurabilirsiniz. Mae ve George’un birbirlerini gördükleri anda mıknatıs gibi çekilmeleriyle başlayan aşk öyküsü, ufak tefek sorunlar dışında hep suyun üstünd...Devamını Oku

10 Mar 2021