aposto-logo
TR
TREN

GTA V ile ilgili hikayeler

• Ayağımı yerden kessin yeter : Gerçek hayatta GTA V stunt jump yaparak Tesla Model S'ini hurdaya çeviren sürücüyle tanışın:

22 Mar 2022

HİKAYE

Mart Ayı Oyunları

Yeni yıl, oyun dünyası açısından çok hızlı başladı. AAA oyunların damga vurduğu bir Şubat ayının sonunda piyasanın durulacağını düşünüyorsanız aşağıdaki oyunlara bakarak tekrardan düşünmenizi isterim.

Mehmet Altuntaş

·

07 Mar 2022

Ubisoft, Assassin's Creed stratejisini değiştiriyor GTA V ve Fortnite gibi 'live service' oyunlarının finansal başarısından etkilenen şirket, Assassin's Creed serisini de bu tür bir yapıya dönüştürmek istiyor . Jason Schreier'ın haberine göre kod adı Assassin's Creed Infinity olan oyun, sürekli gelişen, düzenli olarak yeni içeriğin eklendiği devasa bir oyun olacak. Önceki oyunlar belirli bir tarihi düzenekte (setting) geçerken Infinity birden fazla bölge ve düz...Devamını Oku

26 Tem 2021

- Twitch bir kez daha izlenme rekoru kırdı. Stream Elements'in verilerine göre platform bu yılın ikinci çeyreğinde toplam 6,2 milyar saat izlendi. Bu da bir önceki çeyreğe kıyasla yüzde 4 büyüme anlamına geliyor. Facebook Gaming ise aynı dönemde 1,2 milyar saat izlendi. En çok izlenen oyun GTA V olurken onu League of Legends, Call of Duty: Warzone ve Valorant takip etti .

26 Tem 2021