aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

James Beard Ödülleri ile ilgili hikayeler

• ABD’de yemek dünyasının Oscar’ları olarak anılan James Beard Ödülleri’ nin bu yılki kazananları 2 yılın ardından Şikago’da düzenlenen törenle belli oldu. Detay: 2022’nin en iyi şefi Mashama Bailey, en iyi restoranı olarak ise Asheville’deki hint restoranı Chai Pani seçildi. Kazananların tamamına buradan ulaşabilirsiniz .

15 Haz 2022

• ABD'deki gastronomi dünyasının en prestijlilerinden James Beard Ödülleri ’nin 2022 yılı yarı finalistleri açıklandı . Bir adım ileri: James Beard Ödülleri’nin bu yılki finalistleri 16 Mart’ta, kazananlar da 13 Haziran'da Şikago’da düzenlenecek galada duyurulacak.

02 Mar 2022

• James Beard Vakfı , James Beard Ödülleri’nin değerlendirme kriterlerinde değişikliğe gidildiğini duyurdu . 2022 ödüllerinde restoranları fırsat eşitliği, sosyal adalet ve çevresel sürdürülebilirlik açısından değerlendirecek, ödül komitesinden bağımsız çalışacak bir etik kurul oluşturulacak. Bir adım geriden: Vakıf, 2020 yılı ödüllerinde kazananların sadece beyazlardan oluşması ve ödüllendirme sürecinin şeffaflığı konusundaki soru işaretleri nedeniyle 2020 ve 2021...Devamını Oku

22 Eyl 2021