aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

James Beard Vakfı ile ilgili hikayeler

• James Beard Vakfı , James Beard Ödülleri’nin değerlendirme kriterlerinde değişikliğe gidildiğini duyurdu . 2022 ödüllerinde restoranları fırsat eşitliği, sosyal adalet ve çevresel sürdürülebilirlik açısından değerlendirecek, ödül komitesinden bağımsız çalışacak bir etik kurul oluşturulacak. Bir adım geriden: Vakıf, 2020 yılı ödüllerinde kazananların sadece beyazlardan oluşması ve ödüllendirme sürecinin şeffaflığı konusundaki soru işaretleri nedeniyle 2020 ve 2021...Devamını Oku

22 Eyl 2021

• James Beard Vakfı, ABD'de “Siyah ve Yerli Amerikalılar için James Beard Vakfı Yiyecek ve İçecek Yatırım Fonu” adında bir yardım fonu başlattığını duyurdu . Yardımdan yemek kamyonlarından pop-up yemek yerlerine, bira fabrikalarından yerel restoranlara birçok farklı tarzda işletme sahibi yararlanabilecek.

Adasu Mireli

·

10 Mar 2021

• James Beard Vakfı Ödülleri ’nin resmi olarak çevrim içi ortama taşındığı açıklandı. 25 Eylül’de Twitter üzerinden düzenlenecek törenle ödüller sahiplerini bulacak . Öte yandan : Vakfın sitesinde yer alan duyuruya göre dünya genelinde devam eden salgın sebebiyle en az Aralık 2020’ye kadar bütün James Beard etkinlikleri çevrim içi ortamda gerçekleşecek.

Adasu Mireli

·

10 Mar 2021

• ABD'de yemeğin Oscar’ları olarak adlandırılan James Beard Vakfı Ödülleri internet üzerinden yapılan bir duyuru ile sahiplerini buldu . Josh Niland’ın iki ayrı kategoride ödül aldığı törenin kazananlarının listelendiği sayfaya dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Adasu Mireli

·

10 Mar 2021