aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Kevin Patnode ile ilgili hikayeler

• İstanbul eğlence hayatında bu zamana dek pop-up mekanlarıyla var olan Walkers Bar , Zorlu Center’daki yeni yerinde servise başladı. Detaylar: Tüm detayları incelikle düşünülen bir deneyim alanı olarak hayata geçirilen Walkers Bar’ın danışmanlığını ise Kevin Patnode üstleniyor.

16 Mar 2024

İstanbul eğlence hayatında bu zamana dek pop-up mekanlarıyla var olan Walkers Bar, Zorlu Center’da yeni yerinde servise başladı. Tüm detayları incelikle düşünülerek bir deneyim alanı olarak hayata geçirilen Walkers Bar’ın danışmanlığını ise Kevin Patnode üstleniyor.

13 Mar 2024

In the second issue (AKA a hot girl summer issue): Hopping (What’s going on in Istanbul: Hand-picked and unmissable events): Time to celebrate: selected festivals in Istanbul and more Water Cooler Talk (Local news that you need to know to survive or just to speak of): Spektrum reports Istanbulite (A talk with a creative inhabitant): Kevin, Kerem or Kevin Patnode. What’s cooking? (Literally the answer of what’s cooking in the city): Here it is: Kev...Devamını Oku

17 Tem 2022