aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

pop-up ile ilgili hikayeler

18 Nisan’da Levon Bağış ’ın Büyük Şaraplar Tadımı serisinin ikincisi La Scarpetta ’da. Dünya şarapçılığına yön veren Robert Parker’ın 100 puan verdiği şarapların sunulacağı tadımda hangi şarapların yer aldığına bakmak için seni buradan alalım. 21 Nisan'da Silva Özyerli ve Anna Maria Beylunioğlu ile İstanbul, Diyarbakır Ermeni ve Antakya Ortodoksları'nın üç farklı Paskalya çöreğinin hem tadına hem hikayesine doyulacak. Bir Paskalya Çok Çörek , Nadir Gastronomi ...Devamını Oku

13 Nis 2024

Noma Projects , Nisan ayında New York'ta . Noma Projects ekibi NY’da düzenlenecek ilk şehir turuna 14 Nisan Pazar günü başlıyor ve 19 Nisan Cuma gününe kadar devam ediyor. Neler oluyor? Şehirdeyken kitap imza günleri düzenlenecek, pop-up’lar yapılacak, manavda yemek pişirilecek ve yeme-içme sektöründen çeşitli isimlerle işbirlikleri yapılacak. Geziye Kopenhag'dan da pek çok tanıdık yüz katılacak. Detaylar: Etkinlik takvimi, programların detayları ve nasıl katıl...Devamını Oku

10 Nis 2024

• Trendyol , Körfez Bölgesi'ndeki ilk pop-up mağazasını Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da açtı. Ek bilgi: Körfez Bölgesi'nde 2023 Eylül ayından bu yana Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Bahreyn ve Umman'da pazar yeri modeliyle faaliyet gösteren Trendyol, burada 1 milyonu aşkın aktif müşteriye ulaştı.

03 Nis 2024

ParetoPareto

HİKAYE

E-ticarette başarısı kanıtlanmış büyüme stratejileri - 3

Etkin bir e-ticaret stratejisiyle hedeflere ulaşmak zor değil. Peki denenmiş ve başarıya ulaşmış yöntemlerden neler öğrenebiliriz?

Burak Üstün

·

27 Mar 2024

🍽️ Tanrı Misafiri ’nin pop-up serisi Happening hâlâ devam ediyor ama hangi vakte kadar belli değil. Kaçırmak istemeyenlere: Ambidexter, Letisya ve Ali Emir koleksiyonlarından sanat eserleri eşliğinde, şef Cem Balduk'un menüsünün şarap seçkisi, kokteyller ve müzik performanslarıyla tamamlanan sıradaki akşam yemeği 22-23 Mart'ta.

20 Mar 2024

• İstanbul eğlence hayatında bu zamana dek pop-up mekanlarıyla var olan Walkers Bar , Zorlu Center’daki yeni yerinde servise başladı. Detaylar: Tüm detayları incelikle düşünülen bir deneyim alanı olarak hayata geçirilen Walkers Bar’ın danışmanlığını ise Kevin Patnode üstleniyor.

16 Mar 2024

İstanbul eğlence hayatında bu zamana dek pop-up mekanlarıyla var olan Walkers Bar, Zorlu Center’da yeni yerinde servise başladı. Tüm detayları incelikle düşünülerek bir deneyim alanı olarak hayata geçirilen Walkers Bar’ın danışmanlığını ise Kevin Patnode üstleniyor.

13 Mar 2024

• Şef René Redzepi, 3 MICHELIN yıldızlı restoranı Noma'yla bu yıl bir kez daha Japonya'ya gidiyor. 2023 baharında Ace Hotel Kyoto'daki ilk sürümün büyük ilgi görmesinin ardından, 2024 yılı Ekim ayından itibaren Japonya'nın Kyoto kentinde 10 haftalık bir pop-up daha düzenlenecek. Ne zaman? Noma Kyoto rezidansı, 8 Ekim-18 Aralık arasında, pazartesiden perşembeye haftada dört gün ziyaret edilebilecek.

09 Mar 2024

SoliSoli

HİKAYE

What's on this month?

In response to this ever-persistent query, here's a slate of activities from our agendas, stretching from Istanbul to London, New York, and beyond.

02 Mar 2024

SoliSoli

HİKAYE

Bu ay ne yapsak?

Sorusunun cevabı olarak İstanbul’dan Londra’ya New York ve ötesine ajandamıza not ettiklerimiz.

01 Mar 2024