aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Louis Vuitton ile ilgili hikayeler

Zappa ZamanlarZappa Zamanlar

HİKAYE

Obezite ilaçlarının beklenmedik yan etkisi: Eşitsizlik

Yoksullaşmanın arttığı bir dünyada sadece açlık ve yetersiz beslenme artmıyor, obezite de yükseliyor. Zenginler aldıkları kilolardan Ozempic’lerle, Wegovy’lerle kurtulmaya çalışıyorlar. Peki ya diğerleri?

24 Mar 2024

• Louis Vuitton , 17 Kasım 2023 – 8 Şubat 2024 tarihleri arasında Espace Louis Vuitton Seoul’de Kore mutfağını ve kültürünü yansıtacak Woori Louis Vuitton’u açmaya hazırlanıyor. Akış: MICHELIN yıldızlı saygın şef Hee Sook Cho liderliğinde ve Onjium, Mingles ve Lysée gibi ünlü restoranlardan 4 öncü yeteneğin katılımıyla açılacak olan restoran; öğle yemeği, akşam yemeği ve çay menülerinden oluşan bir akış sunacak.

11 Kas 2023

• Bir süredir Paris’in ikonik Şanzelize Bulvarı’nda bulunacağı değerlendirilen ilk Louis Vuitton oteli , belediyeden nihayet onay aldı. 103 numarada yer alacak mekânın büyük açılışı 2026’da yapılacak. Detaylar: Lüks bir otele dönüştürülmesinin ardından 20 yıl boyunca HSBC bankasının binası olarak hizmet veren lokasyon, aslında 1898 yılında inşa edilmiş eski bir saray.

07 Eki 2023

• Elon Musk , Bloomberg’ün günlük olarak güncellediği milyarderler listesinde Bernard Arnault’u geçerek yeniden birinci sıraya yükseldi. Musk, büyük ölçüde Tesla sayesinde bu yıl 55,3 milyar dolardan fazla kazanç elde etti. Forbes verilerine göreyse Musk, halen ikinci sırada bulunuyor. Detaylar: Arnault, Aralık ayında ilk defa Musk'ı geride bırakmıştı. Arnault'un kurduğu LVMH, Louis Vuitton, Fendi ve Hennessy gibi markaların sahibi. Özellikle kritik bir pazar olan Çi...Devamını Oku

02 Haz 2023

• Elon Musk , Bloomberg’ün günlük olarak güncellediği milyarderler listesinde Bernard Arnault’u geçerek yeniden birinci sıraya yükseldi. Musk, büyük ölçüde Tesla sayesinde bu yıl 55,3 milyar dolardan fazla kazanç elde etti. Forbes verilerine göreyse Musk, hâlâ ikinci sırada bulunuyor. Detaylar: Arnault, Aralık ayında ilk defa Musk'ı geride bırakmıştı. Arnault'un kurduğu LVMH, Louis Vuitton, Fendi ve Hennessy gibi markaların sahibi. Özellikle kritik bir pazar olan Çi...Devamını Oku

02 Haz 2023

• Lüks tüketim ürünleri grubu LVMH , hisse değerinin 900 avroyu geçmesiyle piyasa değeri dolar cinsinden 500 milyar doları aşan ilk Avrupa merkezli şirket oldu. Louis Vuitton, Christian Dior, Fend, Givenchy, Bulgari ve Sephora markalarının çatı şirketinin ilk çeyrek satışları, %17 ile analist beklentilerinin iki katından fazla artış kaydetmişti.

25 Nis 2023

ParetoPareto

HİKAYE

2023'ün başından bu yana servetini en çok artıran milyarderler

LVMH'nin piyasa değeri 903,3 avroya, Bernard Arnault'un serveti 211,8 milyar dolara ulaştı

24 Nis 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Forbes, milyarderler listesini güncelledi

Listede yer alan 26 Türk milyarderin 15'i, servetini geçen seneye göre artırdı.

İdil Ertürk

·

06 Nis 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Forbes, milyarderler listesini güncelledi

Listede yer alan 26 Türk milyarderin 15'i, servetini geçen yıla göre artırdı.

05 Nis 2023