aposto-logo
TR
TREN

The Eternal Daughter ile ilgili hikayeler

DuendeDuende

HİKAYE

Bir vampir olarak Pinochet: El Conde

Pablo Larraín’in Venedik Film Festivali’nde En İyi Senaryo ödülü kazanan yeni filmi, Şilili diktatörü bir vampir olarak hayal ediyor.

Emre Eminoğlu

·

15 Eyl 2023

• Sinemalarda : Kar ve Ayı | Kaynak: Başka Sineması The Eternal Daughter (2022, Joanna Hogg) 8 Eylül’de gösterime giriyor. [ Fragman ] Kar ve Ayı (2022, Selcen Ergun) 8 Eylül’de Başka Sinema salonlarında gösterime giriyor. [ Fragman ] Smugglers (2023, Ryu Seung-wan) 8 Eylül’de gösterime giriyor. [ Fragman ]

08 Eyl 2023

DuendeDuende

HİKAYE

Hatıraların ardından: The Eternal Daughter

Joanna Hogg, üçlemesinin son halkasında yaratım süreci ve anne sorunları üzerine bir hayalet hikâyesi anlatmayı seçiyor.

Emre Eminoğlu

·

08 Eyl 2023

Haftanın Fragmanları 2009’da milyonları üç boyutlu sinema tekniğiyle tanıştıran ve hasılat rekorlarıyla tarihe geçen Avatar ’ın devam filmi Avatar: The Way of Water ’ın, Christina Applegate-Linda Cardellini dinamiğiyle izleyenleri hayran bırakan ve üçüncü sezonuyla final yapacak olan Dead to Me ’nin, Tilda Swinton ’ın iki karaktere hayat verdiği, Joanna Hogg imzalı The Eternal Daughter ’ın fragmanları yayımlandı.

05 Kas 2022

• 79. Venedik Film Festivali ’nin programı açıklandı. Festival 31 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Noah Baumbach’ın yönettiği, başrollerini Adam Driver ve Greta Gerwig’in paylaştığı White Noise , festivalin açılış filmi olacak. Altın Aslan için yarışacak filmler arasında The Whale (Darren Aronofsky), Tár (Todd Field), Bardo (Alejandro G. Iñárritu), Bones and All (Luca Guadagnino), The Eternal Daughter (Joanna Hogg), The Bans...Devamını Oku

30 Tem 2022