nastik ile ilgili hikayeler

• ABD Cimnastik Federasyonu, Simone Biles'ın yaşadığı sağlık sorunu sebebiyle kadınlar takım finalinden çekildiğini duyurdu. Biles'ın bireysel finallerde yer alıp almayacağının yapılacak kontrollerin ardından belli olacağı ifade edildi. • Yüzme: Kadınlar 100 metre sırtüstü final yarışında Kaylee McKeown, 57.47'lik derecesiyle olimpiyat rekoru kırarak altın madalya kazandı. • Futbol: Hollanda Kadın Takımı, Çin'i 8-2 mağlup ederek grubunu Brezilya'nın önünde lider bi...Devamını Oku

28 Tem 2021

• Millî cimnastikçi Kamelya Tuncel, Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da düzenlenen Ritmik Cimnastik "Ritam Cup"ta top ve çember aletlerinde gümüş, kurdele aleti ve genel tasnifte bronz madalya olmak üzere toplamda 4 madalya kazandı. Öte yandan Elif Çolak ve Sıla Karakuş, Avrupa Trampolin Cimnastik Şampiyonası'nda ikinci olarak Türkiye'ye bu seviyede ilk kez madalya kazandırdı.

03 May 2021

• Elif Çolak ve Sıla Karakuş, Avrupa Trampolin Cimnastik Şampiyonası'nda ikinci olarak Türkiye'ye bu seviyede ilk kez madalya kazandırdı.

03 May 2021

Punto Punto

HİKAYE

Sırlar ve yalanlar

ABD Olimpiyat Jimnastik Takımı'nın eski doktoru Larry Nassar, cinsel taciz skandalı nedeniyle 300 yıldan fazla hapis cezası aldı.

21 Nis 2021

sirlar-ve-yalanlar
Punto Punto

HİKAYE

19 yıl artı 50 saniye

Stuttgart’ta kazandığı Dünya Şampiyonluğu'ndan sonra Mersin'de düzenlenen Avrupa Şampiyonası’ndan da altın madalya ile dönen İbrahim Çolak'ın Tokyo Olimpiyatları öncesi kendine güveni tam.

Elif Alper

·

10 Mar 2021

19-yil-arti-50-saniye