cimnastik ile ilgili hikayeler

Punto Punto

HİKAYE

Artistik Cimnastik Erkek Millî Takımı Avrupa ikincisi oldu

Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda, erkek millî takımı 248.242 puanla Avrupa ikincisi oldu.

12 Nis 2023

artistik-cimnastik-erkek-milli-takimi-avrupa-ikincisi-oldu-1
Punto Punto

HİKAYE

Ferhat Arıcan ile cimnastiğin yükselişi

"Sadece başarılarımızla değil, yeni jenerasyonlara aktardığımız kültürle sürdürülebilir bir yapı kurabileceğimizin farkındayız."

23 Tem 2022

ferhat-arican
🎤 Djokoviç'in açıklamaları Novak Djokovic , Avustralya Açık sürecinden sonra ilk kez konuştu: "Aşı karşıtı değilim ama aşı zorlaması yapılırsa gelecekteki kupaları feda eder, turnuvalara katılmam. Bedenim hakkında karar verme ilkeleri herhangi bir unvandan daha önemli. Vücudumuza ne koyacağımızı seçme özgürlüğümüz olmalı.'' Ne olmuştu?: Djokoviç, aşı olmadığı için Avustralya Açık Turnuvası'na katılamamış ve ülkeden sınır dışı edilmişti. Paris 2024: Novak Djo...Devamını Oku

11 Mar 2022

Punto Punto

HİKAYE

Zihninde kazanmak: Ferhat Arıcan

Paralel Bar’ın favorisi olarak Tokyo’ya giden Ferhat Arıcan zorluk seviyesi oldukça yüksek olan serisini başarıyla tamamlayıp madalyayla dönmeyi hedefliyor.

Elif Alper

·

21 Tem 2021

zihninde-kazanmak-ferhat-arican
• Punto ekibi olarak yıl boyunca olimpik sporcularımızın yanında olduk. Her birinin özel hikâyesini sizlere aktarmaya çalıştık. Bu pano kanalımızda kendi dallarında fark yaratan sporcularımız için tüm sene ele aldığımız içerikleri bulabilirsiniz. "Tokyo Yaz Olimpiyatları’na katılacak Yasemin Adar’ın en büyük hedefi organizasyonda altın madalya kazanmak. 2018 yılında Mustafa V. Koç Spor Ödülü’ne layık görülen Adar'ın bir dünya şampiyonluğu, bir dünya ikinciliği, d...Devamını Oku

21 Tem 2021

• Millî cimnastikçi Ferhat Arıcan , Katar'da Artistik Cimnastik Dünya Kupası'nda paralel bar dalında 15.566 puanla altın madalya kazandı.

28 Haz 2021

• Millî cimnastikçi Ferhat Arıcan , Katar'da Artistik Cimnastik Dünya Kupası'nda paralel bar dalında 15.566 puanla altın madalya kazandı.

28 Haz 2021

Punto Punto

HİKAYE

Türkiye’de cimnastiğin gelişimi

2021 Avrupa Şampiyonası ile Artistik Cimnastik branşındaki başarısını sürdüren Türkiye, tarihinde ilk defa Tokyo Olimpiyatları’na 5 cimnastikçiyle katılıyor.

Elif Alper

·

26 Nis 2021

turkiyede-cimnastigin-gelisimi