aposto-logo
TR
TREN

29 Ekim - FaturaLab
FaturaLab ile birlikte

Türkiye’nin en büyük finansman platformu: FaturaLab Firmalar için ideal Tedarik Zinciri Finansmanı çözümleri, Türkiye’nin lider platformu FaturaLab tarafından geliştiriliyor. FaturaLab nedir? 2016 yılında “fatura finansmanı platformu” olarak kurulan FaturaLab, bugün 1.200'ün üzerinde kurumsal tedarikçinin aktif olarak fatura finansmanı için kullandığı, Türkiye’nin lider Tedarik Zinciri Finansmanı platformu olarak karşımıza çıkıyor. Çözümleri neler? Vadeli fatura alacaklarının iskonto edilmesini sağlayan bulut tabanlı platform FaturaLab; İşletme sermayesine katkı için tahsilat ve ödeme imkânı tanıyan Tedarik Zinciri Finansmanı , Nakit fazlasını alternatif yöntemlerle daha iyi değerlendirmeyi sağlayan Dinamik İskonto , Ödeme onayıyla iş ortaklarına değer yaratan Onaylı Fatura Finansmanı , Ek Ödeme Vadesi ile erken tahsilat çözümü ile ticaretin her iki tarafındaki firmalara karşılıklı işletme sermayesi çözümleri sunuyor. Neden FaturaLab? Müşterilerine sunduğu dijital platformla tüm akışı 100% otomatize eden FaturaLab; alıcı firma, tedarikçi ve banka arasındaki finansal sürecin ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde hızlı ve kolayca gerçekleşmesini sağlıyor. FaturaLab sürekli geliştirdiği finansal teknolojiler, tüm paydaşları kapsayan kazan-kazan çözümler, sunduğu operasyonel verimlilik ve deneyimli ekibiyle neden Türkiye’nin lider finansman platformu olduğunu da kanıtlıyor. Sürdürülebilir nakit akış yönetimi ve üretim imkânına sahip olmak için FaturaLab ’le iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Aposto Gündem

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

• 2016'dan beri tutuklu olan ve geçen yıl demans teşhisi konulan eski HDP Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk, cezaevinden tahliye oldu.

"Terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla gözaltına alınan Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı, tutuklandı.

• Türk-İş, ekim ayında 4 kişilik bir ailenin yoksulluk sınırını 24 bin 185 lira, açlık sınırını da 7 bin 425 lira olarak açıkladı. Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu ise açlık sınırını 8 bin 223 lira, yoksulluk sınırının ise 24 bin 513 lira olarak bildirdi. 

TBMM Başkanlık Divanı, RTÜK'teki boş kontenjanı AK Parti'ye devretti.

RTÜK'ün TELE1 kanalına verdiği 3 günlük ekran karartma cezası, Ankara 2. İdare Mahkemesi tarafından durduruldu.

• Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında, Mezopotamya Ajansı ve JINNEWS'te çalışan 10 kişi gözaltına alındı. 

• Bartın'da 41 işçinin hayatını kaybettiği maden patlamasına ilişkin ifade veren Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) yöneticilerinin işlemleri 10 dakika sürdü. Soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen 25 kişiden 24'ünün gözaltına alındı.

• İstanbul Barosu seçimlerini Önce İlke Çağdaş Avukatlar Grubu'ndan Filiz Saraç kazandı.

Avrupa Merkez Bankası (ECB), ekim ayı toplantısının ardından 75 baz puanlık faiz artışı yaptı.

• Birleşik Krallık'ta Rishi Sunak, Kral III. Charles'tan hükümet kurma görevini alarak ülkenin 57. Başbakanı oldu.

• Rusya, Ukrayna'nın ülkenin belirli bölgelerinde "kirli bomba" ürettiğini iddia etti. 

Çin Komünist Partisi'nin 20. Ulusal Kongresi'nin ardından toplanan Merkez Komite, Şi Cinping'i üçüncü kez Parti Genel Sekreteri ve Devlet Başkanı olarak seçti.

• İtalya'nın yeni başbakanı Giorgia Meloni, görevi selefi Mario Draghi'den devraldı. Resmen görevine başlayan Meloni, İtalya'nın ilk kadın başbakanı oldu.

• İran'da Mahsa Amini'nin ölümünün ardından başlayan rejim karşıtı protestolar devam etti. 

Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Twitter'ı satın aldığını duyurdu.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Aposto Gündem

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

demans

Başbakan

Devlet Başkanı

Aysel Tuğluk

Türk Tabipleri Birliği

Şebnem Korur Fincancı

Türk-İş

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu

RTÜK

TELE1

Ankara

Mezopotamya Ajansı

JINNEWS

Türkiye Taşkömürü Kurumu

İstanbul Barosu

Avrupa Merkez Bankası

Birleşik Krallık

III. Charles

Rusya

Ukrayna

Çin Komünist Partisi

Şi Cinping

İtalya

Giorgia Meloni

Mario Draghi

İran

Mahsa Amini

Elon Musk

Twitter

NEREDE YAYIMLANDI?

Aposto GündemAposto Gündem

BÜLTEN SAYISI

🇹🇷​ Cumhuriyet, 99 yaşında!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun. Bugün Serbest Kürsü'de Özgür Mumcu'nun "Cumhuriyet nasıl bir fazilettir?" başlıklı yazısı sizleri bekliyor.

29 Eki 2022

FaturaLab ile birlikte
Anadolu Ajansı

YAZARLAR

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

İLGİLİ OKUMALAR

;