aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Şubat ile ilgili hikayeler

• Almanya Federal Meclisi'ndeki Alman-Türk Parlamento Grubu , Türkiye'deki 6 Şubat depremleri nedeniyle hayatını kaybedenler için anma töreni düzenledi. Açıklamalar: Alman-Türk Parlamento Grubu'nun Yeşiller Partili Başkanı Max Lucks, açılış konuşmasında "Almanya'dan da depremlerde sevdiklerini kaybedenler var. Yakınlarını kaybedenlere destek olmayı sorumluluğumuz olarak görüyoruz" ifadelerine yer verdi.

23 Şub 2024

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Adıyaman’da bir otel: İsias Otel davası başladı

Adıyaman'da 6 Şubat'taki depremlerde yıkılan, 72 kişinin hayatını kaybettiği İsias Otel'e ilişkin 5'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı davanın ilk duruşması dün yapıldı.

İlkim Emirler

·

04 Oca 2024

• Kadir Has Üniversitesi’nde bir grup öğrenciyle bir akademisyen arasında “ibadethane” yazılı odanın dışında ayakkabı çıkarılması nedeniyle tartışma çıktı. Detaylar: Öğrenciler akademisyenin “mescide” ayakkabıyla girdiğini savunurken, akademisyen ise "Burası herkesin ibadethanesi, Hıristiyanlar da Budistler de burada ibadet edebilir, burası mescit değil" dedi. Kadir Has Üniversitesi, görüntülerle ilgili inceleme başlatıldığını duyurdu. Tepkiler: Cumhurbaşkanı Baş...Devamını Oku

26 Ara 2023