aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Ethereum ile ilgili hikayeler

• Londra Menkul Kıymetler Borsası , 2024'ün 2. çeyreğinde borsada işlem gören Bitcoin ve Ethereum kripto senetleri (Exchange Traded Notes - ETN) için başvuruları kabul etmeye başlayacağını duyurdu . Kripto ETN'leri yalnızca profesyonel yatırımcılara sunulacak.

12 Mar 2024

• Freelance çalışanlara şirket kurmadan küresel faturalandırma ve ödeme alma hizmeti sunan yerli dijital platform Ruul , kripto para ile ödeme alma hizmetleri için Binance ile işbirliğine gittiğini duyurdu . Detaylar: İlk aşamada USDT (Tether) üzerinden hizmet verecek olan platform, gelecekte Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi yaygın kripto paraları da desteklemeyi hedefliyor.

23 Şub 2024

• Ethereum , Eylül 2022'deki Merge güncellemesinden sonra en büyük güncellemesi olan "Shapella"yı Nisan ayında aldı. Shapella ile yatırımcıların son üç yılda ağa yatırdıkları ve kilitledikleri coin'leri yani "stake edilmiş Ether'lerini" faiz karşılığında kullanması mümkün hâle geldi.

29 Ara 2023

• OpenAI CEO'su Sam Altman'ın Ethereum tabanlı merkezî olmayan açık kaynak protokolü Worldcoin piyasaya sürüldü.

29 Ara 2023

QuandoQuando

HİKAYE

bomontiada'da tek günlük konferans: d:pact

d:pact kapsamında web3 ve blok zincirinin ne olduğunu ve ne olabileceğini konuştuk

İrem Denli

·

16 Kas 2023

• Ethereum ekosisteminde bu yılın en kapsamlı global etkinliği olan Devconnect , Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin'in de katılımıyla 1 3-19 Kasım haftasında İstanbul'da gerçekleşecek. Araştırmacılar, geliştiriciler ve sektör paydaşlarını İstanbul'da bir araya getirecek Devconnect, ana takvimindeki 50 etkinlik ile bu alanda çalışan kişilerle tanışmak, teknolojiyi uzmanlarından öğrenmek ve global web3 dünyası ile doğrudan bağlantı kurmak için zemin hazırlayacak. Bununl...Devamını Oku

02 Kas 2023

• Ethereum ve Web3 konferansı ETHGünü , Ethereum’un kurucularından Vitalik Buterin’in katılımıyla 13 Kasım Pazartesi günü İstanbul Kongre Merkezi’nde. Detaylar ve kayıt bilgileri burada.

28 Eki 2023

• Ethereum ve web3 konferansı ETHGünü , Ethereum’un kurucularından Vitalik Buterin’in katılımıyla 13 Kasım Pazartesi günü İstanbul Kongre Merkezi’nde. Detaylar ve kayıt bilgileri burada.

21 Eki 2023

• Ethereum'un kurucu ortağı Vitalik Buterin'in X hesabını ele geçiren bir hacker, "ücretsiz NFT dağıtımı" iddiasıyla Buterin'in hesabından yaptığı paylaşıma tıklayanlardan yaklaşık 700 bin dolar para çaldı. Şu ana kadar çalınan en değerli NFT'nin 250 bin dolar değerindeki CryptoPunk #3983 olduğu bildirildi.

12 Eyl 2023

• OpenAI CEO'su Sam Altman'ın Ethereum tabanlı merkezi olmayan açık kaynak protokolü Worldcoin piyasaya sürüldü. "Orb" isimli bir biyometrik görüntüleme cihazı ile iris taraması yaparak kullanıcısının insan veya bot olup olmadığını anlayabilen Worldcoin, yapay zeka ile insan arasındaki ayrımın anlaşılabilmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Karsten Moran / Fortune Öte yandan: Geçtiğimiz yıl Mart ayında 3 milyar değerleme ile 100 milyon dolar yatırım elde eden Wor...Devamını Oku

29 Tem 2023