aposto-logo
TR
TREN

Fatih Terim ile ilgili hikayeler

• Aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla hakkında açılan davada 252 yıla kadar hapsi istenen Denizbank Büyükdere Şube Müdürü Seçil Erzan ve 6 sanık, üçüncü kez hâkim karşısına çıktı. Neler oldu? Duruşmada Semih Kaya ve Erzan'ın eski sevgilisi ile Fatih Terim’in eski avukatı olan Candaş Gürol, tanık olarak dinlendi. Duruşmanın başlangıcında Seçil Erzan da söz aldı. Erzan 9 kişiy...Devamını Oku

16 Oca 2024

• Dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklanan bankacı Seçil Erzan'ın tamir edilen cep telefonundan Fatih Terim, Fulya Terim ve Arda Turan'ın ardından eski Galatasaray kulüp tercümanı Musa Mert Çetin ve eski sevgilisi olduğu iddia edilen avukat Candaş Gürol ile mesajlaşmalarına da ulaşıldı.

04 Oca 2024

• Teknik direktör Fatih Terim , Panathinaikos'un başına geçeceğine yönelik iddiaları doğruladı ve Yunanistan ekibiyle Çarşamba (bugün) ilk idmanına çıkacağını duyurdu. Bir adım geriden: "Seçil Erzan Fonu" davasında Savcılık, Terim'in banka hesapları hakkında 15 Aralık'ta teknik inceleme başlatmıştı.

27 Ara 2023

• Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu , “Bu zamana kadar vermiş olduğum hiçbir parayı geri alamadım” diyerek Seçil Erzan'ın batık fonuna yatırdığı 4 milyon 292 bin doların tamamını kaybettiğini açıkladı. Dahası: Eski futbolcu, bu fona Fatih Terim’in de kendisi gibi yasal olduğunu düşünerek girdiğine inandığını belirtti. Belözoğlu aynı zamanda Seçil Erzan dosyasını ortaya çıkaran kişinin kendisi olduğunu savundu.

22 Ara 2023

• Eski futbolcu ve FETÖ firarisi Hakan Şükür, örgüte yakın bir medya organına yaptığı açıklamada Fatih Terim ile zaman zaman konuştuğunu belirterek “ ABD'de oturum almam için bana yardım etti, belge imzaladı. Zaman zaman eşinin telefonu üzerinden konuştuk” dedi. Perde arkası: Şükür, zarar göreceklerini düşündüğü için bu konuda bir açıklama yapmadığını ancak yaşananlar üzerine konuşma gereği duyduğunu söyledi.

21 Ara 2023

• Aralarında futbolcuların da bulunduğu pek çok kişiyi yaklaşık 25 milyon dolar dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Denizbank Florya Şube Müdürü Seçil Erzan’ın tutukluluk hâlinin devamına hükmedildi. Bununla birlikte: Erzan'ın gözaltına alınmadan önce kırdığı ve onarılan telefonundan 180 bin mesaj çıktı. Erzan, ikinci ifadesinde telefonun ve mesajların kurtarılmasını istemişti. Dahası: Cumhuriyet’ten Fahrettin Öztürk'ün haberine göre , Fatih Terim'in banka he...Devamını Oku

18 Ara 2023

• İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Nisan ayında başlattığı soruşturma kapsamında, aralarında Fatih Terim, Emre Belözoğlu, Arda Turan gibi isimlerin bulunduğu onlarca kişinin Denizbank şube müdürü Seçil Erzan tarafından yüksek kazanç vaadiyle dolandırıldığı iddiasıyla ilgili Denizbank'tan yazılı açıklama yapıldı . Açıklama: Banka, 7 Nisan 2023'e kadar yapılan para transferinden haberlerinin olmadığını, bu tarihe kadar Erzan'a para veren kişilerin şikayetçi olmadı...Devamını Oku

29 Kas 2023

Punto Punto

HİKAYE

15 yılın ardından taze heyecan

Efsane Euro 2008 hikâyesinin ardından A Millî Futbol Takımının yeni bir hikâye yazması bekleniyor. Peki geçtiğimiz 15 yılda neler yaşandı?

16 Eki 2023

FanonFanon

HİKAYE

🦸‍♀️ Stan #13: Nurdoğan Bayraktaş (yani Nurdi)

Neyin hayranısın, Nurdi? Spor müsabakaları izlemeye adanan bir hayatta Terim belgeselinin Arşiv ve Telif Hakları Koordinatörü olmak nasıl bir his?

Alara Demirel

·

13 Eki 2022

15 Eylül: Fatih Terim belgeseli Terim , bugün yayınlanacak. 16 Eylül : Madrid ve Brezilya’daki yetkililer, isminin Santo olması dışında hakkında hiçbir şey bilinmeyen bir uyuşturucu baronunun peşine düşer. Aksiyon ve gerilim dizisi sevenlere. 16 Eylül : Tarihi geçmiş bir boy band ünlüsü, sokakta tanıştığı davulcu sayesinde kariyeri için ikinci bir şans elde eder. Bir Zamanlar Ünlüydüm / I Used to be Famous ’ın başrolünde Ed Skrein var. 16 Eylül : Yıkıl...Devamını Oku

15 Eyl 2022