aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Futurism ile ilgili hikayeler

YZ Çöp İçerikler Nereden Geliyor? Geçtiğimiz yıldan bu yana YZ araçlarının yaygınlaşmasıyla birlikte en sık karşılaştığımız sorunlardan birisi bu araçlarla oluşturulan spam ve çöp içerikler. Bülten arşivinde bununla ilgili birçok haber bulmak mümkün . İlk günden bu yana bu tür içerikleri yayınlayan sitelerin peşine düşen Futurism, geçtiğimiz günlerde bu içerikleri internete ve yayıncılara dağıtan merkezlerden birisini ortaya çıkardı . AdVon isimli bu şirket YZ ile...Devamını Oku

12 May 2024

QuandoQuando

HİKAYE

Hollwood AI kullanmaya alışıyor

Hollywood'ta AI kullanımı yaygınlaşmaya başladı. Film ya da dizilerin yapım aşamasının neresinde ve nasıl AI kullanıldığını açıklamayı gerektiren kurallar olmadıkça gerçeklik ve yapaylık arasındaki çizgi ise kaybolmaya başlıyor.

07 May 2024

• The first recipient of a heart from a genetically altered pig died two months after the surgery, the University of Maryland Medical Center reported, noting that no clear cause of David Bennett Sr. had been determined. via Futurism The pig bicture: Bennett's heart transplant is considered serious progress in xenotransplantation, the process of interspecies transplants, which could offer a solution for the dire shortage of organs in the US.

10 Mar 2022