aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Hazal Kaya ile ilgili hikayeler

SpektrumSpektrum

HİKAYE

Disney, Atatürkçüler ve Yeni Atatürkçülük

Disney'in kararı sonucunda yaşananlar; bir taraftan Türk toplumundaki Atatürk duyarlılığının yüksekliğini gösterirken, öteki taraftan da, AK Parti'nin inşa sürecinde fazlasıyla yol kat ettiği yeni Atatürkçülük anlayışını perçinleyen gelişmelere neden oldu.

02 Eyl 2023

Show BusinessShow Business

HİKAYE

Linç Kültürü

Sanatçılar, hukuki davalar ve sosyal mahkemeler.

31 Ağu 2022

• Haftanın Fragmanları • Orta Dünya'ya geri dönüşün haberini veren The Lord of the Rings: The Rings of Power 'dan , • Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'nın Pera'yı keşfe çıktığı tarihî drama Pera Palas'ta Gece Yarısı 'ndan , • Julia Quinn'in kaleme aldığı seriden uyarlanan Shonda Rhimes imzalı B ridgerton 'ın ikinci sezonundan fragmanlar yayımlandı.

19 Şub 2022

• Haftanın Fragmanları • Başrollerini Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'nın paylaştığı Netflix yapımı Pera Palas'ta Gece Yarısı'ndan , • Oyuncu kadrosunda Laura Dern, Sam Neill, Jeff Goldblum, Bryce Dallas Howard ve Chris Pratt'i buluşturan Jurassic World Dominion'dan , • Amanda Seyfried'ın Theranos'un kurucusu Elizabeth Holmes'a hayat verdiği Hulu imzalı The Dropout'tan fragmanlar yayımlandı.

12 Şub 2022

😱 Çığlık / Scream : 1996 tarihli Wes Craven şaheserinin, orijinal kadroyla çekilen beşinci devam filmi, Craven ’ı kaybettiğimiz için Saklambaç / Ready or Not ’la kalbimizi kazanan yeni yönetmenlere emanet edilmiş. Bakalım sonuç nasıl oldu. 💕 Benden Ne Olur? : Hazal Kaya ’nın dikiş tutturamamış zengin bir İstanbullu kızı canlandırdığı sabun köpüğü komedi. ☃️ Karlar Kralı Norm 2 ⛱ Düş Peşine : Yerli yapımcılar YouTuber’lardan medet ummaya devam ediyor. 7,5 ...Devamını Oku

13 Oca 2022

Bu haftanın film önerisi olarak Don't Look Up'ı seçmediğimiz için takım arkadaşlarımız az önce Twitter polisi tarafından gözaltına alındı. Biz bu baskılara aldırış etmiyor ve "madem sistem eleştirisi istiyorsunuz, buyurun" diyerek Onur Ünlü'nün yönettiği dedektif bir imamın hikayesini aktaran İtirazım Var 'ı tavsiye ediyoruz. Yetkili kurum tarafından tartışmalı bir şekilde +18 olarak işaretlendiği için geniş kitlelere ulaşamayan 2014 yapımı filmde Serkan Keskin, Hazal ...Devamını Oku

09 Oca 2022

• 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali ana yarışma jürisi duyuruldu. Yönetmen, senarist, yapımcı ve akademisyen Emin Alper'in başkanlık edeceği jüride ayrıca Ahmet Sesigürgil, Ayfer Tunç, Gaye Su Akyol, Hazal Kaya, Muhammet Uzuner ve Senem Tüzen yer alacak. Festival, 2-9 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

17 Eyl 2021