aposto-logo
TR
TREN

al ile ilgili hikayeler

Freedom of Expression Decision of the Constitutional Court

It should be noted that these decisions of the Court did not rectify the violations of the applicants' rights. Instead of contributing to the resolution of the issues concerning freedom of expression, these decisions obscured the problems.

Ali Rıza Çoban

·

04 Ağu 2023

SPONSORLU Bahar temizliğinin güz versiyonu için kolları sıvamak, evinin ve işyerinin havasını sonbahara uygun yenilemek isteyenleri tepedenal.com ile tanıştırmak isteriz. Temizlik ve hijyen konularında profesyonel çözümler sunan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş. , tepedenal.com ’la küçük-orta ölçekli işletme sahiplerine ve bireysel tüketicilere online market deneyimi sunuyor. Müşterilerine temizlik, hijyen, kağıt, çöp poşeti, ambalaj, kullan-at, gıda ve ...Devamını Oku

13 Eki 2022

SOLİSOLİ

HİKAYE

SAHA Studio'dan Geyik'e: Sıraselviler rotası

Taksimi Cihangir’e bağlayan, İstanbul’un kaosunu ve çeşitliliğini üzerine giyen, dönüşümün okuması Sıraselviler ve dolaylarındayız.

04 Eki 2022

SOLİSOLİ

HİKAYE

Kuşakları birleştiren mahalle ve üreten SAHA

Çelenk Bafra'yla Sıraselviler sokaklarında SAHA'yı, sanatı, üretimi ve mahalleyi konuştuk.

02 Eki 2022

SOLİSOLİ

HİKAYE

Merkez Rum Lisesi'nden SAHA Studio'ya: Sıraselviler Rotası

Taksimi Cihangir’e bağlayan, İstanbul’un kaosunu ve çeşitliliğini üzerine giyen, dönüşümün okuması Sıraselviler ve dolaylarındayız.

13 Eyl 2022

• Shares in Nestlé and L'Oréal rose more than 1% after the Swiss conglomerate said it would sell back €8.9 billion worth of stock back to the French company, leaving the Nescafé maker with 20.1% of the stakes and two seats on its board. A step back: This is the second time Nestlé trimmed its stakes in the French cosmetics giant, after selling 8% of its stakes in 2014 for €6 billion.

09 Ara 2021

• Alüminyum fiyatları, Asya'daki depolama merkezlerinden uzaktaki müşterilerin; içecek kutuları, uçaklar ve inşaatta kullanılmak üzere sevkiyat rekabetini artırmasıyla 10 yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Neden önemli? Fiyatlar, salgının havacılık ve ulaşım sektörlerini vurduğu Mayıs 2020'deki en düşük noktasından yaklaşık %80 daha yüksek seviyelere çıktı. Diğer yandan: Küresel çapta en büyük alüminyum üreticilerinden Çin'de hükümetin enerji tasarrufu tedbirleri ...Devamını Oku

01 Eyl 2021

Leonardo'nun Atı

Yannick ve Ben Jakober Vakfı Koleksiyonu Leonardo da Vinci, 1493’te, tam 500 yıl önce, Milano Dükü Ludovico il Moro’nun 12 yıl önce babasının anısına sipariş ettiği atlı anıtın (doğal büyüklüğün 4 katı boyda) dökümü için hazırlıkları bitirmek üzereydi.

08 May 2021