Şevket Furkan Erbay ile ilgili hikayeler

Pistten İlhamlar sezonu kapatırken Şevket Furkan Erbay ve Yavuz Yavuz önce Zürih'teki Diamond League finalini ve Eylül ayında yapılan bölgesel yaş grupları şampiyonalarını, daha sonra da yılın akılda kalan performanslarını konuşuyor.

20 Eyl 2022

• Zürih'teki Weltklasse yarışı öncesi, Pistten İlhamlar'da Şevket Furkan Erbay ve Yavuz Yavuz'un gündeminde 2022 Diamond League sezonu var.

06 Eyl 2022

• Serbest Atış Podcasts'te Pistten İlhamlar ve Pota Avrupası yayınları tüm hızıyla sürüyor. Bu hafta: Pistten İlhamlar'ın 32'nci bölümünde, Şevket Furkan Erbay ve Yavuz Yavuz'un gündeminde Münih'te düzenlenen 2022 Avrupa Atletizm Şampiyonası var. Pota Avrupası'nın dördüncü bölümünde Anıl Kantemir, Berkhan Günaydın ve Eren Büyükyavuz , 1991-1999 yıllları arasında düzenlenen Avrupa Basketbol Şampiyonaları'nı değerlendirdi.

25 Ağu 2022

• Serbest Atış Podcasts'te Pistten İlhamlar ve Pota Avrupası yayınları hız kesmeden devam ediyor. Pistten İlhamlar'ın 31'inci bölümünde Şevket Furkan Erbay ve Yavuz Yavuz, Konya'da düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'ndaki atletizm yarışmalarından izlenimlerini ve Münih'te devam etmekte olan Avrupa Atletizm Şampiyonası'nı konuştu. Pota Avrupası'nın üçüncü bölümünde Anıl Kantemir ve Ahmet Bozkurt, 1971-1989 yıllları arasında düzenlenen Avrupa Basketbol Şampiyonaları'...Devamını Oku

18 Ağu 2022

• Serbest Atış Stüdyo'da geride kalan haftanın öne çıkan podcastleri. 📌 Pistten İlhamlar'ın yeni bölümünde Şevket Furkan Erbay ve Yavuz Yavuz, Commonwealth Games ve Kolombiya'nın Cali kentinde yapılan Dünya U20 Atletizm Şampiyonası'ndan öne çıkanları konuştu. 📌 Pota Avrupası'nın ikinci bölümünde Anıl Kantemir ve Ahmet Bozkurt, 1950-1970 yıllları arasında düzenlenen Avrupa Basketbol Şampiyonaları'nı değerlendirdi.

09 Ağu 2022

• Serbest Atış Stüdyo'da hareketli bir haftayı geride bıraktık. Serbest Atış'ın en güncel podcastlerini buradan takip edebilirsiniz SPOTIFY 🏟️ Pistten İlhamllar'ın yeni bölümünde Şevket Furkan Erbay, Anıl Kantemir ve Yavuz Yavuz, 2022 Dünya Atletizm Şampiyonası'ndan geri kalanları konuştu. 📚 Yeni serimiz Serbest Kürsü'nün ilk bölümünde ise Mithat Fabian Sönmez ve Anıl Kantemir, yarım asırı aşkın Dinamo Kiev'in kültürünü ve Türkiye'de neden b...Devamını Oku

28 Tem 2022

• Atletizm Dünyası ve Serbest Atış'ın birlikte hazırladığı Pistten İlhamlar'ın yeni bölümünde Şevket Furkan Erbay, Yavuz Yavuz ve Anıl Kantemir, ABD'de devam etmekte olan Dünya Atletizm Şampiyonası'na ön bakış yaptı.

19 Tem 2022

• Atletizm Dünyası ve Serbest Atış'ın birlikte hazırladığı Pistten İlhamlar'ın yeni bölümünde Şevket Furkan Erbay ve Yavuz Yavuz, Akdeniz Oyunları ile Avrupa 18 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası’nı konuştu.

14 Tem 2022

• Pistten İlhamlar 'ın yeni bölümünde Şevket Furkan Erbay ve Yavuz Yavuz , Bursa'da düzenlenen Türkiye Süper Lig 1. Kademe yarışlarını, Balkan Atletizm Şampiyonası’nı ve hafta sonu yapılan ulusal şampiyonaları konuştu.

30 Haz 2022

• Anıl Kantemir ve Şevket Furkan Erbay, Pistten İlhamlar'ın 23. bölümünde Tokyo 2020'de yapılacak atma ve atlama yarışmalarındaki favorileri ve dikkat çeken atletleri konuştu.

24 Tem 2021