aposto-logo
TR
TREN

Andree En Horowitz ile ilgili hikayeler

• 2021 yılında Enes Akar tarafından San Francisco'da kurulan Upstash , Andreessen Horowitz liderliğindeki A serisi turunda 10 milyon dolar yatırım aldı . Detaylar: 2 yıl önceki tohum yatırım turunda 1,9 milyon dolar yatırım alan girişim, tüketime dayalı bir fiyatlandırma modeli kullanarak geliştiriciler için sunucusuz bir veri platformu sunuyor.

13 Şub 2024

• Metinden yapay zeka desteğiyle klonladığı sentetik sesler üreten New York merkezli ElevenLabs , Andreessen Horowitz ile eski GitHub CEO’su Nat Friedman ve Dainel Gross’un da aralarında bulunduğu yatırımcılardan Seri B turunda 80 milyon dolar yatırım aldı. Detaylar: Şirketin geliştirdiği ürün; film, dizi, sesli kitap, oyun ile podcast ve pazarlama gibi birçok farklı ortam ve sektörde seslendirme için kullanılabiliyor. Kullanıcılar, ElevenLabs’ın teknolojisinden f...Devamını Oku

23 Oca 2024

• Elon Musk'ın uzay girişimi SpaceX , hisse başına 95 dolar ile toplam 175 milyar dolar değerleme üzerinden yatırım arıyor. Bir adım geriden: Bloomberg'de yer alan bilgilere göre, şirket Ocak ayında Andreessen Horowitz liderliğinde gerçekleşen yatırım turunda 137 milyar dolar değerleme üzerinden 750 milyon dolar yatırım almış; geçen Haziran'daki turda ise 150 milyar dolar değerlemeye ulaşmıştı.

08 Ara 2023

• Yapay zekayı açık bankacılık verileriyle birleştiren ve KOBİ'ler için birkaç dakika içinde kredi alabilme gibi açık bankacılık çözümleri geliştiren Londra merkezli fintech TRIVER , Avellinia Capital’dan 20 milyon sterlin yatırım aldı. Girişim, Nisan ayında Andreessen Horowitz, Stride VC ve Sequoia Capital gibi isimlerin katılımıyla yaptığı yatırım turunda da 7 milyon sterlin yatırım almıştı.

28 Kas 2023